Jakie wymiary ma Ewa Chodakowska

Jakie wymiary ma Ewa Chodakowska? Trenerka uchyla rąbka tajemnicy!

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Gwiazda od wielu lat regularnie trenuje i zdrowo się odżywia. Nic dziwnego, że zachwyca świetną figurę. Wiele osób zastanawia się, jakie wymiary ma trenerka. My już wiemy! Ewa Chodakowska uchyla rąbka tajemnicy!

Jakie wymiary ma Ewa Chodakowska? Trenerka uchyla rąbka tajemnicy!

Ewa Chodakowska należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych trenerek fitnessu w Polsce. Gwiazda od wielu lat pracuje na swój sukces. W tym roku znalazła się na liście pięćdziesięciu najbogatszych Polek. Jednak żona Lefterisa Kavoukisa przekonuje, że pieniądze nigdy nie były jej celem. Przede wszystkim chce motywować do regularnej aktywności fizycznej oraz szerzyć wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

„Pieniądze nigdy nie były  moim celem. Owszem, są mi potrzebne, bym mogła dalej rozwijać naszą firmę, ale zera na koncie nie robią na mnie wrażenia. Ja wciąż mam poczucie, że dopiero zaczęłam… i jeszcze nieźle namieszam. Wkrótce ruszamy z nowym projektem, który zrewolucjonizuje myślenie Polaków o zdrowym żywieniu” – zdradziła trenerka w rozmowie z magazynem Party.

Nic dziwnego, że Ewa Chodakowska może pochwalić się smukłą, jędrną sylwetką. Wielu fanów wciąż się zastanawia, jakie wymiary ma gwiazda. Mu już wiemy!

„W biodrach mam 92 cm, w talii 64 cm, a biust nie ma znaczenia bo jest zrobiony! (…) Kiedyś zrobiłam sobie biust i to jedyna poprawka, na którą się zdecydowałam i której nigdy nie ukrywałam. Na razie nic innego nie wchodzi w grę! Żeby rozwiać wątpliwości: usta odziedziczyłam po tacie! – mówi Ewa Chodakowska.

Pora na dziecko?

Trenerka wraz z mężem coraz poważniej myśli o powiększeniu rodziny. Jednak myśli, że dopiero za dwa lata zdecyduje się na macierzyństwo. Chciałaby wtedy zrobić dłuższą przerwę w pracy, aby móc skupić się na opiece nad maleństwem.

Rozmawiamy o nich ciągle, ale wciąż odkładamy tę decyzję. Co chwilę słyszę, że wkrótce będzie za późno, ale myślę, że jeszcze dwa lata. Gdy pojawi się maleństwo, będę chciała zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy, by dać mu bezwarunkową miłość i poświęcić cały swój czas. (…) Nawet jeśli mocno przytyje, wierz mi, mój świat się nie zawali – mówi Chodakowska.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ewa Chodakowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ