Brat Araba o raperze: „To narkoman”

Tuż przed weekendem raper spod rzeszowskiej Świlczy wyznał w mediach społecznościowych smutną prawdę o swoich rodzicach. – Moja mama skończyła katować nas w 2010, bo wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Próby samobójczej moich Braci. Tego nie wybaczę ani tobie ani ojcu – napisał na Instagramie. Jednak prawda na ten temat może być nieco inna.

O tej sprawie pisaliśmy kilka dni temu:

Dwa dni później na wyznanie rapera zareagował jego brat, który zupełnie inaczej przedstawia całą sprawę.

„To jedno wielkie kłamstwo”

Arab ujawnił, że swoim rodzinnym koszmarem zamierza podzielić się z jak najszerszą publicznością. Zadeklarował on, że chętnie pokazałby się w programie Kuby Wojewódzkiego. Na wyznanie Araba zareagował jego rodzony brat, który na grupie rapera na FB Gabryś i Przyjaciele udostępnił komentarz, w którym zaprzecza wszystkim słowom swojego brata. Wpis niestety szybko zniknął z grupy, ale redakcji glamrap.pl udało się z nim skontaktować prywatnie. – To ściema i jedno wielkie kłamstwo– mówi w rozmowie z glamrap.pl brat Araba.

 

Jak przyznaje, bardzo źle się czuje z tym, że jego brat publicznie chce zszargać dobre imię rodziny wymyślając sytuacje, które nie miały miejsca. – Nie wiem co próbuje zdziałać mój brat, ale wiem jedno – jest narkomanem– tłumaczy.

A co z próbami samobójczymi?

Arab w swoim oświadczeniu wyznał m.in., że jego bracia chcieli popełnić samobójstwo, czego rodzicom nigdy nie wybaczy. Jak wyjaśnia brat Araba, to też jest nieprawdą. – Nigdy nie było takiej sytuacji. On wymyśli wszystko, by zastraszyć ludzi. Jest narkomanem, który potrafi zrobić bardzo dużo, żeby dostać narkotyki – kończy.

Wytwórnia Araba

Tymczasem w najnowszych wpisach Araba na Instagramie możemy zobaczyć logo jego nowej wytwórni Fit Weed. – Logo wymyśliłem na wizji narkotycznej. Tak bardzo spaliłem się marihuaną, że aż narysowałem serduszko, bo miłość, pierścień, bo kosmos i kości, bo pirata mam w duszy – napisał raper. Przypomnijmy, że Arab po kilkuletniej abstynencji od marihuany, pod koniec minionego roku poinformował, że wrócił do palenia.

https://www.instagram.com/p/BtWZPhfFbas/?utm_source=ig_embed

Walka z Wujkiem

16 marca na warszawskim Torwarze dojdzie do nietypowego pojedynku. Arab i Wujek Samo Zło zmierzą się w klatce. Limit umowny tego pojedynku na zasadach K-1 to 80 kilogramów.

Między raperami jest sporo złej krwi, więc na pewno wiele osób będzie chciało zobaczyć, jak konflikty rozwiązują goście, którzy za sobą nie przepadają – mówi prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Więcej o uczestnictwie Araba na gali FEN 24 przeczytacie w tym artykule:

źródło: glamrap.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ