Brat Araba o raperze: „To narkoman”

Tuż przed weekendem raper spod rzeszowskiej Świlczy wyznał w mediach społecznościowych smutną prawdę o swoich rodzicach. – Moja mama skończyła katować nas w 2010, bo wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Próby samobójczej moich Braci. Tego nie wybaczę ani tobie ani ojcu – napisał na Instagramie. Jednak prawda na ten temat może być nieco inna.

O tej sprawie pisaliśmy kilka dni temu:

Arab opowiedział o dramatycznych losach swojej rodziny

Dwa dni później na wyznanie rapera zareagował jego brat, który zupełnie inaczej przedstawia całą sprawę.

„To jedno wielkie kłamstwo”

Arab ujawnił, że swoim rodzinnym koszmarem zamierza podzielić się z jak najszerszą publicznością. Zadeklarował on, że chętnie pokazałby się w programie Kuby Wojewódzkiego. Na wyznanie Araba zareagował jego rodzony brat, który na grupie rapera na FB Gabryś i Przyjaciele udostępnił komentarz, w którym zaprzecza wszystkim słowom swojego brata. Wpis niestety szybko zniknął z grupy, ale redakcji glamrap.pl udało się z nim skontaktować prywatnie. – To ściema i jedno wielkie kłamstwo– mówi w rozmowie z glamrap.pl brat Araba.

 

Jak przyznaje, bardzo źle się czuje z tym, że jego brat publicznie chce zszargać dobre imię rodziny wymyślając sytuacje, które nie miały miejsca. – Nie wiem co próbuje zdziałać mój brat, ale wiem jedno – jest narkomanem– tłumaczy.

A co z próbami samobójczymi?

Arab w swoim oświadczeniu wyznał m.in., że jego bracia chcieli popełnić samobójstwo, czego rodzicom nigdy nie wybaczy. Jak wyjaśnia brat Araba, to też jest nieprawdą. – Nigdy nie było takiej sytuacji. On wymyśli wszystko, by zastraszyć ludzi. Jest narkomanem, który potrafi zrobić bardzo dużo, żeby dostać narkotyki – kończy.

Wytwórnia Araba

Tymczasem w najnowszych wpisach Araba na Instagramie możemy zobaczyć logo jego nowej wytwórni Fit Weed. – Logo wymyśliłem na wizji narkotycznej. Tak bardzo spaliłem się marihuaną, że aż narysowałem serduszko, bo miłość, pierścień, bo kosmos i kości, bo pirata mam w duszy – napisał raper. Przypomnijmy, że Arab po kilkuletniej abstynencji od marihuany, pod koniec minionego roku poinformował, że wrócił do palenia.

Walka z Wujkiem

16 marca na warszawskim Torwarze dojdzie do nietypowego pojedynku. Arab i Wujek Samo Zło zmierzą się w klatce. Limit umowny tego pojedynku na zasadach K-1 to 80 kilogramów.

Między raperami jest sporo złej krwi, więc na pewno wiele osób będzie chciało zobaczyć, jak konflikty rozwiązują goście, którzy za sobą nie przepadają – mówi prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Więcej o uczestnictwie Araba na gali FEN 24 przeczytacie w tym artykule:

Arab kolejnym bohaterem gali FEN 24

źródło: glamrap.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4633 More posts in Newsy category
Recommended for you
Aktorka z “Gry o tron” oskarża służby społeczne Izraela o odebranie jej córki

Josephine Gillan, aktorka znana między innymi z serialu "Gra o tron", oskarża izraelskie służby społeczne...