Ewa Chodakowska apeluje do kobiet

Ewa Chodakowska Inspiracją Dekady! Kto jest dla niej mistrzem?

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce. Gwiazda nieustannie motywuje fanów do zmiany stylu życia. Pokazuje, że regularna aktywność fizyczna oraz zdrowa dieta są kluczem do dobrego samopoczucia, a także zgrabnej sylwetki. Nic dziwnego, że gwiazda odebrała nagrodę w plebiscycie magazynu Party na Inspirację Dekady. Co z tej okazji napisała trenerka na Instagramie?

Ewa Chodakowska Inspiracją Dekady

Ewa Chodakowska odebrała nagrodę w kategorii „Inspiracja Dekady”. Trenerka w nowym wpisie na Instagramie nawiązała do tego wydarzenia. Gwiazda uważa, że nagroda nie jej się należy, ale wszystkim osobom, które trenują. Ćwicząc przełamują swoje słabości, wychodzą ze strefy komfortu, a tym samym zmieniają swoje życie.

Wiesz ze nie czekam na laury.. na nagrody czy jakiekolwiek wyróżnienia.. robię swoje 🙂 to co do mnie należy.. To nie mnie się należy nagroda!! Ta nagroda jest Wasza!!

Dedykuje ja Tobie.. to Ty wykonałaś najtrudniejsza prace!! to Ty dajesz mi siłe i napędzasz mnie do działania.. to Ty mnie inspirujesz przełamując swoje słabości, mierząc się ze swoim strachem.. wychodząc ze strefy komfortu.. zmieniając swoje życie o 180 stopni.. JESTEŚ MOIM MISTRZEM!! To dla mnie ogromny zaszczyt patrzeć jak bierzesz sprawy w swoje ręce i sięgasz po swoje ???? – pisze Ewa Chodakowska.

Wykop swój talent

Trenerka przekonuje, że każda osoba może przełamywać swoje ograniczenia. Nie warto grzać ławki rezerwowych. Zmianę świata trzeba zacząć od siebie. Ważne jest również składanie gratulacji tym, którym się już udaje.

„Każda z nas ma sobie potężna siłe, ogromny potencjał, z którego ma obowiązek korzystać! Nie zakopuj talentów!! Nie grzej ławki rezerwowych!! Zamieniaj świat zaczynając od siebie ???? Dbaj o siebie i wspieraj innych… dawaj przykład tym, które wciąż potrzebują wsparcia.. powiedz GRATULUJE tym, które osiągnęły sukces!!

Każda z nas jest inspiracją! Każda może zmieniać ten świat na lepsze zaczynajac od „swojego ogródka”  ❤️ Wierze w Ciebie. I kocham co sił ? Kocham!!” – czytamy na Instagramie Ewy Chodakowskiej.

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Ewa Chodakowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ