Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret na zgrabną sylwetkę: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret zgrabnej sylwetki: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz zdradziła swój sposób na zgrabną figurę. Właścicielka marki La Mania przekonuje, że wcale nie trzeba wielu pieniędzy, aby zadbać o swoje ciało. Co jest najważniejsze?

Joanna Przetakiewicz zdradziła sekret na zgrabną sylwetkę: „Robię to codziennie przed spaniem”

Joanna Przetakiewicz ostatnio eksponuje swoją zgrabną sylwetkę. Gwiazdę wraz z Łukaszem Jakóbiakiem możemy również oglądać w drugiej edycji „Azja Express”. Jej figura oraz zadbane ciało robi wrażenie. Jednak niektórzy są zdania, że tylko bogate kobiety stać na to, aby zadbać o siebie. Jak odpowiada właścicielka marki La Mania?

„Kochane dziewczyny broń boże nie dajcie sobie wmówić, że nie stać Was na wysportowane ciało. Spotkałam się z takim komentarzem. Takie teorie są szkodliwe społecznie bo odbierają wiarę w siebie. Przede wszystkim nieprawdziwe” – twierdzi Joanna Przetakiewicz na Instagramie.

Jakie jest jej sposób na zgrabną sylwetkę? Regularna aktywność fizyczna, dieta (ale bez przesady).

Wystarczy ćwiczyć 2x w tygodniu (z aplikacją lub dvd Ewy lub Ani) na siłowni lub w domu. 3x w tygodniu byłoby świetnie, ale z doświadczenia wiem, że to mało realne. Dieta – nie znam się, ale wystarczy jeść umiarkowanie i w miarę zdrowo, aczkolwiek bez przesady 😉 Lody z McDonalda uwielbiam i nie potrafię sobie odmówić ❤️ – szczerze pisze uczestniczka „Azja Express”.

https://www.instagram.com/p/BYp1e_mHvMk/?hl=pl&taken-by=joannaprzetakiewicz

Gwiazda zdradziła, co robi, aby mieć nawilżoną i gładką skórę.

 Dla uzyskania ładnej skóry polecam masaż szorstką rękawicą potem maść Benpanthen (z apteki) z jakąkolwiek oliwką lub mleczkiem na noc. Top zabieg!??Robię to codziennie przed spaniem. Zajmuje to około 10 minut – napisała Joanna Przetakiewicz.

„Asia wyglądasz swietnie ?owszem na ładne ciuchy biżuterię czy inne rzeczy materialne trzeba miec pieniadze ale nie po to zeby ruszyć tyłek z kanapy ?cwiczyc mozna i bez siłowni -tylko chęci chęci i jeszcze raz chęci trzeba troche??wiec nie przejmuj sie zazdrosniakami ???”,

„Pani Asiu prosimy więcej takich tajemnic urodowych wszakże jest pani przepiękna kobieta wiec jest od kogo czerpać ????????” – pisali fani.

Czy macie swoje urodowe triki, które są godne polecenia?

https://www.instagram.com/p/BXu6IIxhqC4/?hl=pl&taken-by=joannaprzetakiewicz

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/joannaprzetakiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ