Jaką mamą jest Kasia Cichopek? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Jaką mamą jest Kasia Cichopek? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Kasia Cichopek jest nie tylko aktorką „M jak miłość”, ale psychologiem, a przede wszystkim szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Jak radzi sobie z wychowaniem? Gwiazda opowiada o swoich metodach wychowawczych. Warte naśladowania?

Jaką mamą jest Kasia Cichopek? Aktorka uchyla rąbka tajemnicy!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w „Tańcu z gwiazdami”. Tancerz uczył młodą aktorkę tańczyć, a ona oczarowała go swoim wdziękiem. Niedawno para obchodziła jedenastą rocznicę ślubu. Para doczekała się dwójki dzieci: 10-letniego Adama i 6-letniej Heleny. Jakimi są rodzicami dla swoich pociech?

Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem – powiedziała aktorka w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

https://www.instagram.com/p/B3gwxAAAhUv/

Czynny udział w ich życiu

Marcin Hakiel również popiera metody wychowawcze żony. Chce mieć z dziećmi jak najlepszy kontakt, dlatego niezbędne jest czynne uczestniczenie w ich życiu. Wtedy wszystko wychodzi naturalnie, a więzi są trwałe i głębokie. 

Bierzemy czynny udział w tym, co robią, czym się interesują. Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że trzeba tak i tak. Zwłaszcza z naszym 10-letnim synem nauka sprawdza się najlepiej podczas różnych aktywności. Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób opowiadam mu o ważnych życiowych sprawach, odpowiadam na jego pytania. Cenimy też nasz wspólny czas na dywanie, całą czwórką, kiedy gramy w planszówki, żartujemy, śmiejemy się, rozmawiamy. To bardzo zbliża – mówił Marcin Hakiel.

https://www.instagram.com/p/BzDUGcfCM2Z/

Wirtualny świat – tak czy nie?

A jak jest ze smartfonami i tabletami – małżeństwo pozwala dzieciom korzystać z nich?

Oczywiście, nie da się tego całkowicie wyeliminować, ale staramy się nie tyle ograniczać, co pokazywać inne możliwości. Nasz syn lubi malować, więc staramy się rozwijać tę jego pasję – wyznał Marcin Hakiel.

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ