Nicole Kidman na Oscarach klaskała jak foka

Nicole Kidman na Oscarach klaskała jak foka. Już wiemy dlaczego!

Tegoroczna gala Oscarów już dawno za nami. Oczywiście nie obyło się bez wpadek. Jedną z nich zaliczyła Nicole Kidman. Aktorka zaskoczyła wszystkich swoim dziwnym klaskaniem. Jej dłonie podczas oklasków układały się w bardzo nienaturalny sposób. Podejrzewano, że jest to efekt uboczny licznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jaka jest prawda? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy!

Wpadka Nicole Kidman

O Nicole Kidman niedawno było głośno, a wszystko za sprawą wpadki, jaką zaliczyła podczas tegorocznej gali wręczenia Oskarów. Aktorka pięknie wyglądała, jednak to nie udana stylizacja zwróciła największą uwagę zaproszonych i gości fotoreporterów. Hollywoodzka gwiazda zaskoczyła sposobem swojego klaskania. Australijka układała ręce w dość osobliwy sposób. Internauci określili, że Kidman klaskała jak foka. Niektórzy podejrzewali, że dziwne oklaski są efektem licznych odmładzających  operacji plastycznych, którym poddała się aktorka. A unieruchomienie palców to skutek uboczny interwencji chirurga czy lekarza medycyny estetycznej. Fani gwiazdy spekulowali też, że Nicole przybyła na Ziemię z innej galaktyki… Jak jest naprawdę?   

Nicole Kidman oklaski oscary foka

Nicole Kidman na Oscarach klaskała jak foka. Już wiemy dlaczego!

Nicole Kidman podczas wywiadu dla radia postanowiła wyjaśnić tajemnicę najdziwniejszych oklasków w historii Oscarów. Okazało się, że gwiazda miała na palcu bardzo duży pierścionek, który nie należał do niej. Nie chciała go uszkodzić, dlatego zdecydowała się na „focze oklaski”.

 – Klaskanie było naprawdę trudne, bo miałam wielki pierścionek, który w dodatku nie był mój. Był absolutnie oszałamiający i bardzo się bałam, aby go nie uszkodzić. Ale już tak na poważnie, serio nie było ważniejszych spraw niż skupianiu się na „foczym klaskaniu”? – pytała aktorka.

Czy uważacie, że Nicole Kidman powiedziała prawdę? A może to wcale nie chodziło o pierścionek, tylko gwiazda rzeczywiście jest tajnym szpiegiem, który przybył do nas z innej planety?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Nicole Kidman oraz twitter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ