selena gomez

Selena Gomez spotyka się z The Weeknd! Co na to Bella Hadid?

Abel Makkonen Tesfaye znany jako The Weeknd, który zaledwie dwa miesiące temu rozstał się z modelką Bellą Hadid, spotyka się już z kimś innym. Nową wybranką wokalisty jest Selena Gomez , dobra koleżanka Belli.

Selena Gomez i The Weeknd zostali przyłapani, na opuszczaniu modnej restauracji w Santa Monica. Zdjęcia sugerują, że ich znajomość ma romantyczny charakter.

– Nie wiemy, jak długo to trwa, ale to wygląda na coś więcej niż tylko przyjaźń – czytamy na TMZ.

– Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Cały czas się przytulali, całowali i byli na sobie bardzo skupieni. Zwłaszcza Selena, która ciągle go przytulała. Wyglądała nie tylko świetnie, ale też radośnie i sprawiała wrażenie naprawdę zakochanej – zdradził świadek sytuacji w magazynie „Entertainment Tonight”.

Zdjęcia wywołały burzę w sieci

Część internautów zarzuca Selenie, że nowy związek, to tylko medialna ustawka, a piosenkarka dobrze wiedziała, że robią jej zdjęcia. Inni uważają natomiast, że Selena Gomez zachowała się nielojalnie względem Belli, byłej dziewczyny The Weeknd.

– Wygląda na desperatkę. Przecież ona patrzy się w obiektyw aparatu. Specjalnie się na nim tak wiesza i całuje. To jej gra!

– O nie. Selena Gomez to druga Taylor Swift! Wiedziała, że zostaną zobaczeni i zrobiła to specjalnie. Przecież on wygląda na wkurzonego, a ona go prawie udusiła.

– Zero lojalności. Jak ona tak mogła! – pisali fani.

Selena Gomez wielokrotnie pokazywała się publicznie z siostrą Belli, Gigi Hadid. Piosenkarka ryzykuje, że jej nowy związek zniszczy znajomość z modelkami.

Selena Gomez straci koleżankę

Bella Hadid już zrobiła pierwszy krok, by zakończyć ich znajomość. Zaraz po tym, jak media pokazały zdjęcia Gomez, modelka przestała śledzić piosenkarkę na Instagramie. Choć to posunięcie wydaje się dziecinne, w obecnych czasach i w świeci celebrytów, to wyraźny sygnał, że święcić się coś złego.

Część internautów twierdzi natomiast, że Selena Gomez i The Weeknd zamierzają nagrać wspólny utwór, a plotki o ich związku mają podsycić zainteresowanie mediów i lepiej wypromować ich kawałek.  

Fot. Victoria Secret Instagram

ZOSTAW ODPOWIEDŹ