Dzisiaj finał "Tańca z gwiazdami"

Beata Tadla o swoim dzieciństwie: Trudne warunki, ale świat kolorowy

Beata Tadla jest jedną z faworytek „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka doskonale radzi sobie na parkiecie. Nie da się ukryć, że ma liczne grono fanów, którzy głosują na nią i wspierają ją życzliwymi komentarzami. Beata Tadla wspomina teraz swoje dzieciństwo! Co szczególnie zachowało się w jej pamięci?

Beata Tadla o swoim dzieciństwie: Trudne warunki, ale świat kolorowy

Beata Tadla świetnie sobie radzi na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka jest jedną z faworytek tanecznego show. Również aktywnie działa w mediach społecznościowych. A jak wyglądało jej dzieciństwo? Gwiazda stacji Nowa TV wychowała się w Legnicy. Wspomina, że była szczęśliwą dziewczynką z wielkimi marzeniami, mimo że świat zewnętrzny wcale nie był taki kolorowy. Mała Beatka mieszkała w obdrapanej kamienicy, nie było łazienki.

„Jak wracam do mojej ukochanej Legnicy to zazwyczaj obserwuje, jak ona się zmienia. A niestety bywam tam dużo rzadziej, niż chciałabym bywać więc te zmiany są po prostu widoczne. Są też miejsca, które nie zmieniły się wcale i jest to m.in kamienica, w której się wychowałam. W której taka mała Beatka miała swoje wielkie marzenia. Tam dorastałam, tam się bawiłam na podwórku, tam moja wyobraźnia buzowała na najwyższych obrotach. Stamtąd się wzięłam. Trudne warunki, ale świat kolorowy dzięki mojej mamie, która zawsze potrafiła go tak zaczarować, żebym ja nie odczuwała, że kamienica jest obdrapana, że może nie ma łazienki. Ale to jest kompletnie nieistotne, bo była tam zawsze wielka miłość rodzicielska” – zdradziła Beata Tadla w rozmowie z Jastrząbpost. 

Duże wyzwanie

Gwiazd udział w programie traktuje jako ważne wyzwanie, którego się podjęła. Nie chce zawieść bliskich – syna, rodziców, znajomych i fanów. Wszyscy trzymają za nią kciuki.

“Bez względu na to, co się dzieje dookoła, to podjęłam wyzwanie i muszę jemu sprostać i chcę mu sprostać. Przede wszystkim nie chcę zawieść Janka i tych, którzy kibicują, a wsparcie jest wzruszające, tak ogromne, że chciałabym bardzo serdecznie wszystkim podziękować. Moim rodzicom, którzy mnie oglądają z Legnicy, tym którzy przychodzą tutaj i obserwują mnie z widowni. Dziękuję nieznajomym, którzy tak piszą do mnie i są to bardzo miłe słowa” – cieszyła się dziennikarka.

——————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ