Aneta Zając odchodzi z „Pierwszej miłości”? Wiemy!

Aneta Zając odchodzi z „Pierwszej miłości”? Wiemy!

Aneta Zając odchodzi z „Pierwszej miłości”? Wiemy!

Aneta Zając już od 15 lat wciela się w postać Marysi Radosz w serialu „Pierwsza miłość”. Co jakiś czas pojawiają się informacje, że aktorka odejdzie z produkcji. Jaka w tym prawda? Znamy odpowiedź gwiazdy!

Aneta Zając odchodzi z „Pierwszej miłości”? Wiemy!

Aneta Zając pracę w „Pierwszej miłości” zaczęła na trzecim roku studiów. Nie spodziewała się wtedy, że serial będzie miał tak wysoką oglądalność, a ona sama stanie się rozpoznawalna.

– Gdy byłam na studiach, chciałam iść w stronę teatru. Na trzecim roku pojawiła się możliwość zagrania w serialu. Pamiętam, jak w czasie kręcenia, drugi reżyser powiedział: „Zobaczycie, to będzie hit, będziecie rozpoznawani na ulicy, to praca na długie lata”. Wtedy trudno mi było w to uwierzyć. A tu minęło tyle lat i nadal kręcimy, a widzowie chcą nas oglądać – mówiła Aneta Zając w rozmowie z „Fleszem”.

Czy nie przeszkadza jej popularność?

To bardzo miłe, kiedy ludzie podchodzą, uśmiechają się, chcą zdjęcie. Ale tak mam to poukładane w głowie, że mimo to czuję się anonimową osobą. I może dlatego nie odczuwam przesytu popularnością – wyznała aktorka.

Gwiazda na planie serialu poznała Mikołaja Krawczyka, z którym grała parę. Przez pewien czas w życiu również tworzyli duet, doczekali się dwóch synów.

Co jakiś czas pojawiają się głosy, że aktorka zrezygnuje z pracy w serialu. Jednak nic bardziej mylnego, a nawet ostatnio wciela się w postać Dominiki, łudząco podobnej do Marysi Radosz, która jest czarnym charakterem. Jak jej się odzwierciedla taką postać? Doskonale!

„Przez te lata nie znudziłam się widzom jako Marysia. A teraz Marysie są dwie: dobra i zła. I bardzo się z tego cieszę, tym bardziej, że postać Dominiki miała być początkowo tylko w jednym sezonie. Okazało się jednak, że ja się świetnie odnajduje w roli czarnego charakteru – śmieje się Zając i dodaje: – Życzę wszystkim widzom serialu kolejnych wspólnych piętnastu lat! – Aneta Zając rozwiewa wszelkie wątpliwości.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ