Jak wyglądały urodziny Lewandowskich? Wiemy, co podali na kolację!

Jak wyglądały urodziny Ani i Roberta Lewandowskich? Mateusz Borek uchyla rąbka tajemnicy!

W miniony weekend Ania i Robert Lewandowscy urządzili huczną imprezę z okazji swoich 30. urodzin! Piłkarz urodził się 21 sierpnia, a trenerka 7 września, więc małżeństwo wspólnie wyprawiło przyjęcie urodzinowe. Co się tam działo? Kto śpiewał? Mateusz Borek odkrywa karty!

Jak wyglądały urodziny Ani i Roberta Lewandowskich? Mateusz Borek uchyla rąbka tajemnicy!

Ania i Robert Lewandowscy wyprawili urodzinowe party w Warszawie w domu aukcyjnym Desa przy ul. Pięknej. Para poprosiła gości, by podczas imprezy nie robili zdjęć! Jak wyglądały urodziny słynnego małżeństwa? Zaśpiewały i zagrałyy największe polskie gwiazdy, a także nie obyło się bez zdrowych słodkości.

„Dwie rzeczy mnie zachwyciły na tych urodzinach, oprócz zdrowego tortu- mówił Mateusz Borek. Niesamowita niespodzianka, bo zaśpiewała Justyna Steczkowska, natomiast później fantastyczny koncert ze swoją orkiestrą symfoniczną dał Radzimir Dębski” – mówił Mateusz Borek w programie „Misja Futbol”.

Co jeszcze zdradził dziennikarz? Chodziło o prezenty!

„Robert i Ania nie chcieli żeby nagłaśniać całej tej historii związanej z  zamiennikiem prezentów, też na zaproszeniu była taka adnotacja, że jest prośba, że tym nie epatować, żeby się tym nie chwalić” – przyznał Mateusz Borek.

https://www.instagram.com/p/Bm_pgKqH1YQ/?hl=pl&taken-by=_rl9

Kto bawił się z Lewandowskimi?

Oczywiście na imprezie nie zabrakło mam jubilatów. Przyleciał również Pini Zahavi, menadżer piłkarza, wraz z rodziną. Kogo jeszcze wypatrzyli paparazzi przed wejściem do budynku?

Na urodzinach pojawiła się Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem, Anna i Sławomir Peszkowie, Olivier Janiak, Kuba i Agnieszka Wesołowscy, Mariola Bojarska Ferenc, Monika Pyrek, Agnieszka Hyży, Maja Bohosiewicz, Paulina Krupińsk, Andrzej Wrona, a także Kuba Wojewódzki.

https://www.instagram.com/p/Bm_rQ7ZCIWO/?hl=pl&taken-by=lewxndowski

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ