Ewa Farna

Ewa Farna: Na dziecko mam jeszcze czas. Szczere wyznanie piosenkarki!

Ewa Farna rok temu wyszła za mąż za Martina Chobota. Narzeczeni wzięli ślub w tajemnicy przed mediami. Czy piosenkarka myśli o powiększeniu rodziny w najbliższym czasie?

Ewa Farna: Na dziecko mam jeszcze czas

Ewa Farna uważa, że ma jeszcze czas na powiększenie rodziny. Gwiazda przypomina, że wciąż jest młodą kobietą. Zależy jej na tym by mieć dzieci, ale w odpowiednim momencie życia. 

– To jest jakiś dziwny stereotyp, że człowiek bierze ślub i od razu musi zajść w ciążę. Ja mam 25 lat i nadal jestem bardzo młodą dziewczyną! Oczywiście, że chcę mieć rodzinę. Mówiłam o tym już, jak miałam 14 lat. Ale na dziecko jeszcze mam trochę czasu. Decyzję o dziecku powinniśmy podejmować, kiedy poczujemy, że będzie na to pora, a nie dlatego, że wszyscy od nas tego wymagają  – mówiła Ewa Farna w rozmowie z „Faktem”.

Nie będę wynajmować niań na pełen etat

Artystka teraz skupia się na karierze scenicznej, jednak wie, że w końcu nadejdzie taki czas, w którym będzie chciała poświęcić się rodzinie. Wierzy, że fani bardziej interesują się muzyką niż jej życiem prywatnym.

– Na razie skupiam się na nowym materiale na płytę i na rozwinięciu kariery na tyle, by pewnego dnia poświęcać się dzieciom, a nie wynajmować nianie na pełen etat. Mam jednak nadzieję, że moi fani bardziej wyczekują mojej płyty niż dziecka” – wyznała na łamach magazynu „Flesz”.

Będę chciała poświęcić się dzieciom, nie wracać po miesiącu do pracy, dziecko zostawiając nianiom. Rodzina to priorytet. Jeśli nie da się tego pogodzić ze śpiewaniem, będę musiała wymyślić coś innego – dopowiadała artystka w rozmowie z „Super Expressem”.

Teraz rodzę dzieci

Ewa Farna marzy o tradycyjnej rodzinie. Wie, że kariera nie jest najważniejsza, dużo bardziej liczy się pielęgnowanie relacji z bliskimi osobami. 

– Wyobrażam sobie moment: “Dobra, Farna, teraz czas dla rodziny, rodzę dzieci”. Właśnie tak się stanie. Chciałabym mieć z Martinem tradycyjną rodzinę. Kariera i popularność nie są tak ważne. Ważne, żeby ktoś czekał na ciebie w domu, kiedy wracasz z trasy – mówiła gwiazda.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.flickr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ