Justin Timberlake i Jessica Biel biorą rozwód

Po tym, jak aktorka została sfotografowana w dwuznacznej sytuacji z innym mężczyzną, wybuchł narastający od dłuższego czasu konflikt. Zagraniczne media donoszą, że Justin Timberlake i Jessica Biel postanowili się rozstać. 

jastin timberlake i jessica biel biora rozwodMagazyn „Star” podaje, że Biel widziana była z wysokim mężczyzną w modnej restauracji. Według relacji gazety, ich relacja wyglądała na bliską.

– Miał zarzucone na niej ramię w bardzo czuły i opiekuńczy sposób – podaje „Star”.

Kłopoty w ich związku zaczęły się jednak nie przez Jessicę, lecz Justina, który w ostatnim czasie coraz rzadziej bywał w domu. Aktorkę frustrował fakt, że opieka nad półtorarocznym synkiem spadła praktycznie wyłącznie na nią. Coraz częściej pojawiały się też plotki o kolejnych romansach muzyka. W ostatnim czasie łączono Timberlaka z Olivią Munn, tancerką Zenyi Bahsford i koleżanką z planu, Anną Kendrick. Media coraz częściej rozpisują się o rzekomo wciąż żywym uczuciu gwiazdora do byłej partnerki Britney Spears.

– Jessica nie może już być dłużej Panią Timberlake, zwłaszcza, że Justin robi i ma, co chce – czytamy w magazynie.

Miejmy nadzieję, że plotki o rozwodzie jednak się nie potwierdzą. 

__________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ