Dramatyczne chwile Anny Skury. O mały włos nie straciła córki…

Jak Anna Skura nazwała swoją córeczkę? Internauci są bezlitośni…

Anna Skura, blogerka i uczestniczka programu „Agent gwiazdy”, niedawno urodziła córeczkę. Kilka dni później pokazała, jak dziewczynka wygląda, a także zdradziła, jakie nosi imię. Fani są zaskoczeni! Jak blogerka nazwała swoją pociechę i co na to internauci?

Jak Anna Skura nazwała swoją córeczkę? Internauci są bezlitośni…

Anna Skura urodziła córeczkę kilka dni temu w Nowym Jorku. Gwiazda pokazała zdjęcie dziewczynki, a także zdradziła, jakie imię nosi jej „Minionka”.

„Poznajcie naszą dziewczynkę Melody Imaan ??, nową towarzyszkę naszych podróży, która wniosła w nasze życie tyle niespodziewanej miłości i szczęścia. ❤️❤️❤️

Melody-Najmłodsza (prawie?) zdobywczyni Aconcagua, dzielna mała podróżniczka, która jeszcze za nim się urodziła ? ? zdążyła odwiedzić już prawie 19 krajów na 5 kontynentach odbywając prawie 40 lotów✈️ ….

  • Maroko • Zanzibar • Vietnam • Nowy Jork •

4 nasze (jej ) miejsca na ziemi bliskie naszym sercom, rozłożone po całej mapie ?

  • Maroko – nasz pierwszy dom i tam wszystko się zaczęło •Zanzibar – to tam wzięliśmy ślub
  • Vietnam – stamtąd „przywieźliśmy” Melodyjkę ?? •Nowy Jork – tu przyszła na świat??? Kochamy Cię Maluszku i witamy na tym pieknym świecie!” – napisała Anna Skura na Instagramie.

Szczególną uwagę internautów zwróciło oryginalne imię dziewczynki.

„Jejku, co za cudowne maleństwo i przecudowne imię! ?”

„Cuuuuudna a imię przepiękne!” – pisali fani.

Jednak nie wszyscy zostawiali pozytywne komentarze. Wielu internautów stanęło w obronie blogerki.

„Jaką trzeba być zakompleksioną babą, żeby czepiać się jak ktoś dał na imię swojemu dziecku, co Was to w ogóle obchodzi ?! ? MA-SA-KRA. Zazdrość zżera. Zajmijcie się sobą. ? Piękna córeczka ♥️?”,

„Ludzie, co ja tu czytam to nie mam pytań… jak Wam nie wstyd…” – pisali użytkownicy Instagrama.

https://www.instagram.com/p/Bm-qtD-Htsq/?taken-by=whatannawears

Zuch rodzinka

Anna Skura kilka dni po porodzie wzięła udział w kosmetycznym spotkaniu w Nowym Jorku. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy krytykowali „wyjście” blogerki. Jak im odpowiedziała? 

„To był dla mnie też szczególny dzień, w końcu 9 dni temu temu urodziłam naszego Maluszka i nie do końca wiedziałam czy dam radę tutaj się pojawić. I choć dostaje też od Was różne przerażająco- obwiniające wiadomości, tak się cieszę, że szybko wróciła mi moja super energia, a z nią ustąpił ból. To lepsze niż jakiekolwiek środki przeciwbólowe??
Bo tak, te dwie rzeczy mają ze sobą wiele wspólnego. Tak. Wyszłam z domu. Tak. Nadal kocham mojego Minionka. Spokojnie, Mini ma tatę babcię oraz psa? Dali radę, Maruś włączył playstation i grali sobie razem! Zuch rodzinka ??” – napisała Anna Skura.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/whatannawears

ZOSTAW ODPOWIEDŹ