Selena Gomez

Jak mama Biebera skomentowała jego związek z Seleną? My już wiemy!

Justin Bieber i Selena Gomez to chyba najgłośniejszy powrót tego roku. Choć rozstawali się i schodzili wiele razy, wszystko wskazuje na to, że ich miłość jest prawdziwa. Niedawno nawet sama rodzicielka Biebera skomentowała związek syna z aktorką. Co powiedziała?

Choć ani Justin, ani Selena nie wypowiedzieli się publicznie na temat swoich relacji, nie da się ukryć, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Od momentu, w którym Gomez rozstała się z wokalistą The Weeknd, zaczęła spędzać coraz więcej czasu ze swoim byłym chłopakiem. A sądząc po czułościach, których nie szczędzą sobie w miejscach publicznych, po wielu rozstaniach, znów do siebie wrócili.

Głos w tej sprawie zabrała jednak matka Justina – Pattie Mallette. I chociaż uznała, że nie może zbyt dużo powiedzieć aby nie naruszać prywatności bliskich, wyraziła swoje zdanie na temat partnerki syna. 

 Nie wiem za wiele o tym, co ich łączy, ponieważ Justin raczej nie dzieli się takimi sprawami, ale kocham ją [Selenę]. Wspieram każdą jego decyzję. Jeśli on ją kocha, ja też. Poznałam ją i wywiązała się między nami wyjątkowa więź. Jest mi bardzo droga. – wyznała mama piosenkarza.

Czyżby powiedzenie “stara miłość nie rdzewieje” w tym przypadku było prawdziwe? 

fot. Instagram @selenagomez

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...