Jak Ania Lewandowska spędza czas przed porodem

Jak Ania Lewandowska spędza czas przed porodem? Ten komentarz mówi wiele!

Ania Lewandowska już w tym miesiącu urodzi swoje pierwsze dziecko. Trenerka jednak nie zwalnia tempa i cały czas pamięta o swoich fanach, którzy z utęsknieniem czekają na jej porady oraz garść motywacji. Właśnie zdradziła, że planuje posty na bloga na najbliższy tydzień! Czy to oznacza, że termin porodu już lada moment?

Jak Ania Lewandowska spędza czas przed porodem? Ten komentarz mówi wiele!

Ania Lewandowska jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Trenerka jednak nadal pamięta o swoich fanach. Na jej profilach w mediach społecznościowych oraz na blogu regularnie pojawiają się nowe wpisy. Gwiazda odpowiada też na pytania fanów. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że na blogu pojawił się artykuł dotyczący ksylitolu, ale szybko znikł!

’Na blogu był jeszcze wpis o ksylitolu, chciałam przeczytać u zniknął ” – zdziwiła się fanka.

Ania Lewandowska szybko udzieliła odpowiedzi. Okazało się, że trenerka rzeczywiście wstawiła na bloga nowy wpis, ale przez przypadek. Jednak nie ma tego złego, artykuł pojawi się ponownie w sieci już w tym tygodniu!

„właśnie planowałam posty na tem tydzień i niechcący opublikowałam 🙂 będzie w tym tygodniu 🙂 proszę o cierpliwość ????” – odpowiedziała Ania Lewandowska.

Czy to oznacza, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami i trenerka już lada moment powita na świecie swoją pociechę? A może Ania zawsze z wyprzedzeniem planuje posty?

https://www.instagram.com/p/BSYFnEWjNu8/?taken-by=foods_by_ann

Kosmiczna forma Lewego

Ania Lewandowska często odpowiada na pytania fanów. Jedna z internautek była ciekawa, czy trenerka ma swoje sekretne sposoby, dzięki którym jej mąż ma tak niesamowitą formę.

„Aniu czy stosując zasady żywienia jakie ogólnie publikujesz można mieć taką kosmiczna formę jak twój mąż czy wobec Roberta masz jakieś ekstra sposoby tajne przez poufne? Pytam bo chce wiedzieć co można zrobić żeby mieć taką super formę jak Lewy. ☺” – pytała internautka

tajne przez poufne ??? – tajemniczo odpowiedziała trenerka.

Ani Lewandowskiej życzymy szczęśliwego rozwiązania! Tylko kiedy mamy trzymać kciuki? 😉

https://www.instagram.com/p/BSQM0GRAgHc/?taken-by=annalewandowskahpba

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ