Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się w restauracji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się w restauracji! To wyjątkowa „awantura”. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się w restauracji! Celebryci są oburzeni skromnym posiłkiem, który przyniósł im kelner. Ale spokojnie, to wszystko na niby! Para wspiera akcję „Szlachetna Paczka” i wzięła udział w zabawnym filmiku promującym tę inicjatywę. Zobaczcie, co było dalej? Jak to się wszystko skończyło?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócą się w restauracji! To wyjątkowa „awantura”. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w nagraniu promującym akcję „Szlachetna Paczka”. Spot z udziałem znanej pary rozpoczyna się ich wizytą w eleganckiej restauracji. Romantyczną rozmowę przerywa kelner, który przynosi zamówione danie. Celebryci są oburzeni zbyt małą ilością jedzenia na talerzu. To nie tak miało wyglądać. Tyle pieniędzy za dwa ziemniaki i kawałek mięsa? To skandal! Rozpoczyna się niemiła wymiana zdań… Jak zakończyła się ta sytuacja? Zobaczcie!

https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/videos/10155825224713614/

Jak wam się podoba nagranie?

O ważnych sprawach z przymrużeniem oka

„Długo zastanawialiśmy się, jak Wam o tym powiedzieć… O tym, że chcielibyśmy Was prosić nie tylko o przygotowywanie paczek, ale też o… wpłatę na PACZKĘ.

Słuchamy Was od ponad 16 lat. I wiecie, co się okazało? Wielu z Was postrzega PACZKĘ jako usługę pomocy najwyższej jakości, a nawet luksusową – zarówno dla Darczyńców, jak i Potrzebujących. Bo kiedy chcesz pomóc z nami, masz to niemal „na gotowe”.

Abyśmy mogli nadal działać w taki sposób, potrzebujemy Waszych wpłat na PACZKĘ. Mądrej pomocy nie da się tworzyć za darmo.

Bo każda złotówka przekazana na PACZKĘ to aż 10 zł realnej pomocy, którą generujemy na rzecz naszych beneficjentów. A wartość pracy każdego wolontariusza zaangażowanego w projekt to przeszło 10 tysięcy złotych!

Właśnie o tym mówią Wam dzisiaj – z przymrużeniem oka 🙂 – Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Katarzyna Bonda, Jaro Bieniecki i ekipa Runmageddon, Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver (mistrzyni Europy w drifcie), Matteo Brunetti (finalista programu „MasterChef”) oraz Youtuberzy: iluzjonista, twórca kanału Magic of Y, Cyber Marian i Wojtek Szumański” – czytamy pod nagraniem.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.youtube.com/screen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ