Zobaczcie, jak cieszą się nasi piłkarze po wygranym meczu z Czarnogórą

Zobaczcie, jak cieszą się nasi piłkarze po wygranym meczu z Czarnogórą!

Polska wygrała mecz z Czarnogórą podczas eliminacji do mistrzostw świata, które odbędę w Rosji w 2018 roku. Jak nasi piłkarze cieszyli się w szatni ze zwycięstwa? Który z biało-czerwonych rozkręcił imprezę? To nagranie trzeba zobaczyć!

Polacy pokonali Czarnogórę

Niedzielny wieczór był pełen sportowych emocji! Na szczęście polscy piłkarze pokonali drużynę z Czarnogóry w meczu eliminacji mistrzostw świata. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla biało-czerwonych. Gole dla Polaków strzelili: Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek, a dla gospodarzy Stefan Mugosa.

Wjechał mu na ambicję

„Lewy” stwierdził, że jego genialna bramka była zasługą Kamila Grosickiego, który na treningu „wjechał mu na ambicję”, gdyż skomentował nieudany rzut wolny w wykonaniu kapitana polskiej reprezentacji.

– „Lewy”, sto millionów, co to jest mój przyjacielu?- pytał „Grosik”.

 – Zdenerwował mnie takim komentarzem. Musiałem mu pokazać, że na treningu się trenuje rzuty wolne, szuka się czegoś nowego, a na meczu podchodzi się i strzela. Wjechał mi na ambicję, więc musiałem mu coś udowodnić – powiedział tuż po meczu Robert Lewandowski.

Zobaczcie, jak cieszą się nasi piłkarze po wygranym meczu z Czarnogórą

Tym samym Polacy umocnili się na pozycji lidera grupy E. Nad Czarnogórą, drugą w klasyfikacji, mają aż 6 punktów przewagi. Lepiej być nie mogło! Na instagramowym „Łączy Nas piłka” pojawił się genialny filmik z szatni polskiej drużyny. Zobaczcie, jak nasi biało-czerwoni świętowali w szatni swój sukces! Imprezę oczywiście rozkręcił niezawodny Kamil Grosicki!

https://www.instagram.com/p/BSHpTQsjivN/?taken-by=laczynaspilka

Gratulujemy wygranej! Mamy lidera!

Źródło zdjęć: www. www.instagram.com/laczynaspilka/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ