Jak Jaś Bardowski zareagował na narodziny siostry? Wiemy od Grzegorza Bardowskiego!

Jak Jaś Bardowski zareagował na narodziny siostry? Wiemy od Grzegorza!

Na początku listopada rodzina Ani i Grzegorza Bardowskich powiększyła się. Na świat przyszła córka pary – Liwia. Jaś został starszym bratem. Jak kilkulatek zareagował na pojawienie się młodszej siostry? Wiemy! Grzegorz Bardowski uchyla rąbka tajemnicy!

Jak Jaś Bardowski zareagował na narodziny siostry? Wiemy od Grzegorza Bardowskiego!

Ania i Grzegorz poznali się na planie programu „Rolnik szuka żony”. Już wtedy szybko polubili się i podczas nagrań spędzali ze sobą dużo czasu. Później odbył się ich ślub. Para doczekała się syna Jaśka. W listopadzie tego roku urodziła się natomiast dziewczynka, córka Liwia. Podobno już od małego jest bardzo grzeczna!

„Znowu nie sprawdziły się opowiadania naszych znajomych, jak to przy dzieciach jest ciężko, bo Liwia póki co jest megagrzeczna! Jedzonko spanko, do płaczu musi być naprawdę zdenerwowana” – powiedział Grzegorz Bardowski w rozmowie z „Pudelkiem”.

https://www.instagram.com/p/B49uZdljYSp/

Fajnie zareagował na Liwię

Ania i Grzegorz zastanawiali się, jak syn przyjmie narodziny starszej siostry. Rodzice przez całą ciążę przygotowywali go na pojawienie się nowego członka rodziny. Kilkulatek angażował się w przygotowania do narodzin Liwii. Rodzicom zależy, by chłopiec, pomimo pojawienia się siostry w rodzinie, wciąż czuł się mocno kochany. Jak na razie wyglądają relacje między rodzeństwem?

„Jasiu tak się rozgadał, tak jest wszystkiego ciekawy i nigdy się nie męczy, że pomoc jest jak najbardziej wskazana. Fajnie też zareagował na Liwię, może przez nasze tłumaczenia przez całą ciążę – podchodzi do niej, powie, że jest bardzo miła albo da jej jakiegoś pluszaka i na tym się interakcja kończy, bo przecież ma tyle innych, ważniejszych spraw do załatwienia – to na wielki plus”  – zdradził Grzegorz Bardowski.

Czyli wszystko jest na dobrej drodze. Tak trzymać. Oby tak dalej!

Żeby nie było rywalizacji

Ania Bardowska, z zawodu przedszkolanka, zna psychikę dziecka, dlatego już od dawna starała się, aby rodzeństwo nie odczuwało między sobą niepotrzebnej rywalizacji.

“Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry?. Ogląda, dopytuje. Staram się, aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać ?” – wyznała Ania w trakcie ciąży.

https://www.instagram.com/p/B45CIOzjqeV/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ