Grażyna Szapołowska zamiast Beaty Tyszkiewicz

Grażyna Szapołowska zamiast Beaty Tyszkiewicz? W „Tańcu z Gwiazdami” duże zmiany!

Wiosną na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć najnowszą edycję „Tańca z Gwiazdami”. Wiadomo już, że w programie nie zatańczy Hanna Żudziewicz oraz Stefano Terrazzino. Z roli jurora zrezygnowała Beata Tyszkiewicz, gdyż w minionym roku miała problemy zdrowotne. W mediach pojawiły się pogłoski, że zastąpi ją Grażyna Szapołowska. Jak aktorka komentuje te spekulacje?

Grażyna Szapołowska zamiast Beaty Tyszkiewicz? W „Tańcu z Gwiazdami” duże zmiany!

Beata Tyszkiewicz zdecydowała, że nie zobaczymy jej w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka w minionym roku miała duże problemy zdrowotne. Przeszła zawał serca. Poddała się również zabiegowi udrożnienia tętnicy wieńcowej. Jednak szybko wróciła do dawnej formy. Dziennikarzom mówiła, że dobrze się czuje i pragnie jedynie spokoju. Jednak jesienią rodzina zawiozła ją do szpitala. Okazało się, że to nic poważnego, ale Beata aktorka postanowiła, że nie weźmie udziału w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

„Teraz zrobię sobie przerwę. To była moja decyzja. Ja zawsze sobie radziłam. Ja sobie piszę książkę następną, dwie właściwie. Tak że ja mam jakieś inne zajęcia. Tak że… nie nalegam na powrót” – przyznała gwiazda.

– Beata Tyszkiewicz nie chce udzielać wywiadów. Wycofała się z życia publicznego. Kiedy zapytałam ją, czy doniesienia, które pojawiają się w mediach, są prawdziwe, powiedziała, że odchodzi. Nie wyklucza jednak powrotu w jesiennej edycji, kiedy lepiej się poczuje. Nie chce spotykać się z przyjaciółmi. W tym czasie woli pobyć sama. Jak sądzę, chce przemyśleć swoje życie i napisać nową książkę. W końcu „Taniec z gwiazdami” to mordercza praca – powiedziała Krystyna Pytlakowska w rozmowie z portalem Viva.pl.

Nowy juror

Kto w takim razie zastąpi gwiazdę w fotelu jurora? W mediach mówi się o Grażynie Szapołowskiej. Beata Tyszkiewicz chyba nie jest tym pomysłem zachwycona… 

„Kiedy zapytałam się, co sądzi na temat pomysłu powierzenia roli jurora Grażynie Szapołowskiej, odpowiedziała: „Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia’” – powiedziała Krystyna Pytlakowska.

Żałujecie, że w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami” nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ