Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz jest mamą dwóch córek. Kilka miesięcy temu na świat przyszła jej druga pociecha. Aktorka zrobiła sobie przerwę od pracy, by jak najwięcej czasu spędzać z rodziną. Teraz gwiazda powoli wraca do pracy. Czy zobaczymy ją w serialu „Przyjaciółki”?

Agnieszka Sienkiewicz wróci do „Przyjaciółek”? Wiemy!

Agnieszka Sienkiewicz cztery miesiące temu urodziła drugą córkę, której wraz z mężem nadała imię Marysia. Gwiazda poszła na urlop macierzyński, gdyż chciała odpocząć, a przede wszystkim skupić się na życiu rodzinnym. Aktorka bardzo lubi gotować dla najbliższych, szczególnie zwraca uwagę na to, by dzieci miały dostarczane niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego rozwoju.

Wielki powrót?

Jednak teraz Agnieszka Sienkiewicz powoli wraca do pracy. Czy zobaczymy ją w serialu „Przyjaciółki”, w którym wciela się w Dorotę? Okazuje się, że tak!

„Dorotka is back!!!! @malgosia_socha ❤️❤️❤️❤️ @przyjaciolkipolsat Powoli, bardzo powoli wracam do aktywności zawodowej, mam nadzieje, że powrót Dorotki do serialu Was ucieszy✌️? #dorotka #actress #onset @przyjaciolkipolsat” – czytamy na Instagrami gwiazdy.

Wielu fanów odetchnęło z ulgą!

„Czekam z utęsknieniem <3”

„Dorota musi być ;)”,

„Dorota jest najlepsza. Bardzo nam pani brakowało!” – komentowali fani.

Cieszycie się, że aktorka wraca do serialu?

https://www.instagram.com/p/B5FbgvinCMP/

Najlepsze chwile dzieciństwa

Aktorka w ostatnich miesiącach nie tylko skupiała się na rodzinie, ale miała też więcej wolnego czasu dla siebie. Szczególnie lubi długie jesienne wieczory, gdy może pozwolić sobie na drobne przyjemności. Książka, pościel, kominek i słodycze… Czego chcieć więcej?

„przypomniałam sobie jedne z najprzyjemniejszych momentów, jakie pamiętam z dzieciństwa…. Takie wieczory, kiedy dostawaliśmy jakiś pyszny smakołyk i mogliśmy z rodzeństwem oglądać film do późna. Rozkładałam zawsze wtedy koc na podłodze i leżąc tak delektowałam się słodkościami!!! Przypomniałam sobie, że kiedy nie mogłam zasnąć w nocy, również kładłam się na podłodze i wtedy sen przychodził!!! Do dziś, kiedy zaczynają się długie jesienne wieczory, gdy dzieci już spacyfikowane leżą w łóżkach – uwielbiam rozłożyć pościel przy kominku, poleżeć, poczytać i zjeść ulubione pralinki. I nadal wtedy dość szybko zasypiam:-)))’ – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/B49xCsbn1LD/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ