Co łączy Dodę z Dawidem Kwiatkowskim? Zaskakujące słowa artysty!

Jak Dawid Kwiatkowski pomógł swojej mamie w walce z alkoholizmem? Poruszające słowa muzyka!

Dawid Kwiatkowski niedawno wyznał, że jego mamę przez wiele lat niszczyła choroba alkoholowa. Muzyk bardzo chciał pomóc mamie. Na szczęście kobiecie udało się wygrać walkę z alkoholizmem dzięki wsparciu syna. Artysta zafundował jej niespodziankę!

Jak Dawid Kwiatkowski pomógł swojej mamie w walce z alkoholizmem?

Dawid Kwiatkowski kilka dni temu zaskoczył fanów swoim wyznaniem. Młody artysta zdradził, że kilka lat temu stoczył walkę o mamę, która zmagała się z chorobą alkoholową. Udało się! Dziś kobieta nie pije i wraz z synem próbuje nadrobić stracony czas. 

“Mówię to po raz pierwszy w życiu, bo wiem, że najgorsze mamy już za sobą. Wierzę, że nasza historia, którą szczegółowo opowiem w moim biograficznym filmie, może pomóc wielu ludziom. Mama wygrała walkę z chorobą alkoholową i jestem z niej cholernie dumny” – wyznał muzyk w rozmowie z “Party”.

/// ON TOURJuż za kilka dni ogłaszamy koncerty plenerowe! Jakie miasta powinnismy odwiedzić z najnowsza trasa? 😉 fot.: s. zrodlowski / With The Bandstyl.: b. indyka

Opublikowany przez Dawid Kwiatkowski Wtorek, 24 kwietnia 2018

Największy problem

Dawid Kwiatkowski pomocy szukał w wielu miejscach. W filmie biograficznym zdradzi więcej szczegółów. Artysta zdecydował się opowiedzieć publicznie o rodzinnej historii, gdyż chce pokazać fanom, że nie można się poddawać, nie można też bać się walki o lepsze życie.  

“O tej walce opowiem szczegółowo w moim biograficznym filmie, który ukaże się w przyszłym roku. Chcę to zrobić, by moi fani wiedzieli, że nie można się bać! Wiem z doświadczenia, że wyjawienie bolesnych sekretów osobie, której się nie zna, jest często największym problemem” – mówił młody wokalista.

/// NEW PHOTOS x FASHION Już niedługo zobaczycie efekty mojej ostatniej sesji! Większość trasy koncertowej – SOLD…

Opublikowany przez Dawid Kwiatkowski Sobota, 10 marca 2018

Nigdy tego nie zapomnę

Mama Dawida Kwiatkowskiego wierzy, że warto opowiadać o bolesnych doświadczeniach, jeśli mogą one komuś pomóc. Nie życzy żadnemu dziecku, aby przeżyło to, co jej syn. Na szczęście wszystko, co najgorsze jest już za nią. 

“Młodzież potrzebuje wzorców i jeśli nasza historia pomoże uratować choć jedną rodzinę, to warto ją opowiedzieć. Jako matka nie życzę żadnemu dziecku, by tak jak Dawid musiało stanąć w drzwiach i powiedzieć: „piłaś”. Nigdy tego nie zapomnę. Dziś nie mam słów, by wyrazić swoją wdzięczność. Dzięki mojemu synowi czuję, że żyję, że znów mogę być mamą i szczęśliwym człowiekiem” – mówiła mama Dawida Kwiatkowskiego.

Syn przygotował dla niej niespodziankę. Zaprosił mamę na wyjazd za granicę w okresie świątecznym. To będą ich pierwsze wspólne wakacje. Życzymy jak najlepszego wypoczynku!

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2194 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie...