Jakie pączki przygotowała Ania Lewandowska na tłusty czwartek? Trenerka pokazała swoje słodkości

Ania Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę z przesłaniem! Ile kosztuje?

Ania Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę dla swoich fanek. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie Moniki Michalak, która trzy lata temu doznała udaru mózgu. Poznajcie historię wyjątkowej fighterki! 

Ania Lewandowska zaprojektowała wyjątkową bluzę z przesłaniem!

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie w nowej czerwonej bluzie, którą sama zaprojektowała. Okazuje się, że zainspirowała ją do tego jedna z fanek, która trzy lata temu poważnie zachorowała. Monika Michalak doznała udaru mózgu, który spowodował u niej cztero-kończynowe porażenie. Przez wiele miesięcy nie chodziła ani nie mówiła. Teraz czuje się lepiej, jednak nie ma pieniędzy na utrzymanie. Mamy nadzieję, że wsparcie fanów Anny Lewandowskiej pomoże jej wyjść na prostą.

SZTUKI WALK✋ Niedawno dostałam wiadomość, która poruszyła moje serce♥️ i którą chcę się z Wami podzielić. Bo WIEM, ŻE…

Opublikowany przez Anna Lewandowska Sobota, 8 grudnia 2018

Fighterka Monika

“Niedawno dostałam wiadomość, która poruszyła moje serce♥️ i którą chcę się z Wami podzielić. Bo WIEM, ŻE PORUSZY RÓWNIEŻ WASZE ♥️ 

To historia mamy dwójki chłopców, fighterki Moniki. To kobieta, która w wieku 39 lat, kiedy to jest prężnie działającą, aktywną agentką ubezpieczeniową, doznaje poważnego udaru mózgu, które powoduje cztero-kończynowe porażenie. W jej ciele przez 7 miesięcy nie działał żaden mięsień. Monika widzi, czuje, ale jest zamknięta we własnym ciele. Od tego momentu upłynęły 3 lata, obecnie Monika chodzi i mówi, niestety jej życie runęło całkowicie, została dosłownie bez niczego… Monika żyje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie od roku pomaga osobom po udarach. 

Nie muszę Wam mówić, jak wspaniałą osobą jest, jak ciężką przeszła drogę i jak bardzo potrzebuje Naszego wsparcia.

Dlatego postanowiłam z marką ZAQUAD stworzyć limitowaną kolekcję bluz, z której DOCHÓD ze sprzedaży przeznaczymy właśnie dla Moniki, mamy fighterki. 💪💪💪💪” – napisała trenerka w mediach społecznościowych.

Ile kosztuje bluza Anny Lewandowskiej? 299 złotych! Jest dostępna w trzech rozmiarach S, M i L za pośrednictwem strony internetowej trenerki! Kupicie?

—————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....