Zmiany w „Jaka to melodia?”?

Choroba Roberta Janowskiego pokrzyżowała mu plany! Jak spędzi sylwestra?

Robert Janowski nie pojawił się na gali “Lwice Biznesu”, gdzie był nominowany do  nagrody. Organizatorzy wydarzenia poinformowali, że mężczyzna przebywał wtedy w szpitalu. Na szczęście jest już w domu, ale choroba pokrzyżowała mu plany.

Choroba Roberta Janowskiego pokrzyżowała mu plany! Jak spędzi sylwestra?

Tego nikt się nie spodziewał. Dziennikarz wyznał fanom, że w spędził dwa tygodnie w szpitalu na oddziale urologicznym. Dziękował również bliskim, że nie zdradzili nikomu tej informacji.

– Już w domu ? Ufff!!! Ale od początku…?

Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie ? Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką”, choć to bardzo modne ostatnio?Ech, nigdy za modą nie nadążałem ?Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali ?Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili” z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem  – napisał Robert Janowski na Facebooku.

Robert Janowski jest już w domu, jednak musiał odwołać zobowiązania sylwestrowe, gdyż w styczniu czeka go kolejna operacja. Tym razem tę wyjątkową noc spędzi nietypowo, bo nie w pracy. Jakie dziennikarz ma plany?

„To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy odwołać sylwestrowe zobowiązania Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół” – mówiła Monika Janowska, żona Roberta, w rozmowie z magazynem „Flesz”. 

Życzymy udanego sylwestra!

https://www.facebook.com/RobertJanowskiOfficial/photos/a.345967335586092/1033344946848324/?type=3&theater

Co się odwlecze, to nie uciecze

Jednak już pod koniec stycznia będziemy mogli zobaczyć Roberta Janowskiego na scenie! 

„Chciałem Państwa bardzo przeprosić, że Nasz koncert nie może odbyć się 7.XII.2018. Po raz pierwszy w życiu zdarza mi się taka sytuacja, że nie mogę wywiązać się z artystycznego zobowiązania. Niestety, leżę w szpitalu na Urologii i mój stan jest dość poważny. Do końca roku nie będę mógł się również wywiązać z żadnego innego zobowiązania. Ponieważ bardzo chciałbym dla Państwa zagrać, bardzo proszę o przeniesienie naszego spotkania – koncertu na 27 stycznia (niedziela). Jeszcze raz przepraszam i liczę na wyrozumiałość”.

Wybieracie się na koncert artysty?

https://www.facebook.com/RobertJanowskiOfficial/photos/a.345967335586092/1018879824961503/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ