Kylie Jenner otwiera sklep

Kylie Jenner otwiera sklep

Niedawno na Instagramie Kylie Jenner zamieściła zdjęcie z adresem strony internetowej swojego nowego sklepu. Pojawiło się również nowe konto @thekylieshop gdzie młoda celebrytka wrzuciła już kilka zdjęć zapowiadających swój nowy projekt. Co znajdzie się w nowym sklepie gwiazdy? 

jenner1

Po dwóch latach pracy i przygotowań, w 2015 roku Kylie Jenner stworzyła kolekcję kosmetyków, regularnie poszerzając ofertę swoich produktów. Kylie Cosmetics wyprzedają się w bardzo szybkim tempie a niedawno powstała nowa kolekcja we współpracy z Khloe Kardashian.  Siostry stworzyły pomadki o nazwie „Koko Kollection”, które także odniosły sukces. 

Od kilku dni w sprzedaży jest również nowa, świąteczna kolekcja o nazwie „Holiday” w srebrzystych opakowań. Limitowana edycja zawiera nowe kosmetyki oraz coś, co już było, czyli produkty wzbogacone o drobinki diamentów. 

A już niedługo, bo za 17 dni, Kylie otworzy sklep. Nowe konto na Instagramie @kyliejennershop ma już ponad 350 tysięcy obserwujących. Ponieważ celebrytka nie zdradza swoich pomysłów, możemy jedynie wnioskować z zamieszczonych zdjęć, że nowy biznes będzie związany z bielizną. Czy będzie to kolejny sukces? Przekonamy się już wkrótce. 

kjenner

kjenner1


fot. Instagram @kyliejenner

__________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...