Słonie w „Azja Express”

Daria Ładocha poprowadzi „Azja Express”?

Kolejna edycja „Azja Express” coraz bliżej. Z prowadzenia show zrezygnowała Agnieszka Woźniak-Starak. Mówi się, że zastąpi ją Daria Ładocha. Kto poprowadzi kolejną edycję reality show?

Zmiany w „Azja Express”

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia „Azja Express”, gdyż nie udałoby się jej pogodzić prowadzenia dwóch programów. Dziennikarka wybrała „Big Brothera” i tak już pozostanie.

– Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa „Ameryka Express” musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał „Big Brother”- mówiła dziennikarka.

Jednak w ostatniej edycji programu doszło do incydentu, który bardzo jej się nie spodobał. Uczestnicy, Tomasz Karolak i Filip Chajzer, którzy wymuszali buziaki na mieszkankach Ameryki Południowej, aby w ten sposób zaliczyć konkurencję. Wiele osób uznało ich zachowanie za molestowanie. Agnieszce Woźniak-Starak również nie podobało się takie zachowanie.  

„Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania, przed którymi stawiani są nasi bohaterowie, często budzą również moje wątpliwości. (…) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie: PRZEPRASZAM” – pisała wtedy gwiazda na Instagramie.

https://www.facebook.com/amerykaexpresstvn/photos/a.269908776729279/798403110546507/?type=3&theater

Daria Ładocha poprowadzi „Azja Express”?

W kuluarach mówi się, że to Daria Ładocha poprowadzi nową edycję show. Jednak blogerka na razie nie uchyla rąbka tajemnicy.

„Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję” – mówił jej menager, Ilona Franczyk, w rozmowie z „Party”.

W takim razie czekamy na informacje! A wy kogo widzicie w roli prowadzącej lub prowadzącego reality show?

https://www.facebook.com/Azjaexpress2/photos/a.819374004887548/819373851554230/?type=3&theater

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: fanpage „Ameryka Express”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ