Ania Bardowska pokazała twarz córki! „Rodzina w komplecie”

Ile Ania Bardowska przytyła w ciąży? Wiemy!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na w programie „Rolnik szuka żony”. Para szybko zapałała do siebie sympatią. Niedługo potem odbył się ich ślub. Małżeństwo doczekało się synka, a teraz czekają na córkę. Ania zdradziła, ile kilogramów przytyła w ciąży!

Ile Ania Bardowska przytyła w ciąży? Wiemy!

Ania i Grzegorz poznali się na planie programu „Rolnik szuka żony”. Szybko poczuli do siebie więcej niż koleżeńską nić sympatii. Już podczas nagrań spędzali ze sobą dużo czasu. Potem wzięli ślub, a później na świecie pojawił się ich syn Jasiek. Teraz Ania ponownie jest w ciąży. Tym razem małżeństwo czeka na córkę Liwię. Wyprawka już przygotowana. Poród coraz bliżej, a my wiemy, ile przytyła Ania w ostatnich miesiącach. Żona rolnika uchyliła rąbka tajemnicy.  

„Kulka?. 15 kg na plusie, ale to akurat nie ma żadnego znaczenia. Czekamy i im bliżej do naszego spotkania tym bardziej się niecierpliwię” – napisała Ania Bardowska na swoim Instagramie.

https://www.instagram.com/p/B3cSHxPDtqH/

A gdzie siostra?

Synek Janek już nie może doczekać się narodzin siostry. Niedawno myślał, że to już nadszedł ten dzień, w którym zobaczy Liwię, ale okazało się, że musi jeszcze poczekać.

„Wczoraj byliśmy u lekarza- Jasiu został z babcią w domu, odpowiednio przygotowany, że rodzice jadą sprawdzić jak się czuje jego siostra. Wracamy zadowoleni, Janek wybiega na powitanie i zaczyna krzyczeć „A gdzie Liwia?” Wybiegł na schody i rozglądał się jakby miała zaraz po nich wejść. Ciekawa jestem ich pierwszego spotkania❤. Jak Wasze starsze dzieci reagowały na rodzeństwo? Radość, smutek, zazdrość? Czy wszystkiego po trochę ??” – pytała Ania.

https://www.instagram.com/p/B1bibobH6Ti/

Rodzicom zależy, by chłopiec nadal wiedział, że jest dla nich bardzo ważny, a pojawienie się młodszej siostry niczego nie zmienia w ich relacji do synka.

“Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry?. Ogląda, dopytuje. Staram się, aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać ?” – wyznała niedawno Ania.

https://www.instagram.com/p/B2RoDAEjmGV/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ