Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc szykuje się do ślubu! Jak będzie wyglądała ta uroczystość?

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na początku tego roku zaskoczyli fanów – para poinformowała, że zaręczyła się, a okazuje się, że narzeczeni coraz poważniej myślą o ślubie. Jak chcieliby, żeby wyglądał ten szczególny dzień?

Borys Szyc szykuje się do ślubu!

Justyna Nagłowska chciałaby, aby ślub odbył się bez tłumu paparazzi i gości. Zależy jej na intymnej atmosferze tego wydarzenia. Nie marzy jej się tradycyjne wesele, ale za to chciałaby, aby szczerze i kameralnie.

– Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz. (…)  Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. (…) Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! – mówiła przyszła panna młoda w rozmowie z „Galą”.

https://www.instagram.com/p/BsGvL_jnyHG/?utm_source=ig_embed

Grudniowe zaręczyny

Koniec 2018 roku była dla Borysa Szyca bardzo udany! Aktor założył teatr internetowy, ale również jego życie prywatne znacznie się zmieniło. Gwiazdor oświadczył się swojej partnerce Justynie Nagłowskiej. Para pokazała romantyczne zdjęcie!

„Stało się… Powiedziała „tak”…. she said YES❤️❤️❤️ Pare dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą… Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho… #zaręczyny #tak #alesienarobiło#❤️❤️❤️ #??? #engaged #finally#shesaidyes? #dziekujedowidzenia #love#narzeczona #narzeczony” – napisał pod uroczą fotografią Borys Szyc.

Parę łączy prawdziwa przyjaźń, która rozkwita każdego dnia. Przyniosłaś radość i spokój w moje życie. Znam Twoje marzenia i życzę Ci , żeby się wszystkie spełniły. Pare zostaw do spełnienia dla mnie. Każdy rok z Tobą to przygoda i rozwój – pisze Borys Szyc z okazji urodzin ukochanej. 

My również dołączamy się do życzeń oraz już teraz życzymy wszystkiego dobrego na przyszłej wspólnej nowej drodze życia!

https://www.instagram.com/p/B0BRzFSIlzc/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ