Marcelina Zawadzka odchodzi z „Na sygnale”. Co dalej z jej postacią?

Wiemy już, kto poprowadzi „The Voice of Poland”. To duże zaskoczenie?

Już wszystko jasne! Wiemy, kto dołącza do ekipy prowadzących „The Voice of Poland”. Gospodynią będzie… Marcelina Zawadzka!

Wiemy już, kto poprowadzi „The Voice of Poland”. To duże zaskoczenie?

Po tym, jak poinformowano, że Marcelina Zawadzka żegna się z „The Voice of Poland” wszyscy zastanawiali się, kto poprowadzi program. W kuluarach padały różne nazwiska. Teraz już wszystko jest jasne – wiemy, która z prezenterek zostanie gospodynią muzycznego show – to Marcelina Zawadzka. I to ona dołączy do ekipy trzech panów: Tomasza Kammela, Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego.

Wracam z radością

Marcelina Zawadzka bardzo cieszy się z wyboru. Nie może doczekać się już emocji, zwłaszcza tych które pojawiają się podczas pierwszego odcinka na żywo. Wszystkim początkującym artystom życzy powodzenia, wierzy, że dzięki ich uczestnictwu w programie będą mogli rozwinąć skrzydła w świecie muzyki i show-biznesu.  

-Wracam do „The Voice of Poland” z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent, który będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 – mówi Marcelina Zawadzka.

Czekacie na powrót prezenterki?

Aktywna od rana do nocy

Marcelina Zawadzka prowadzi aktywny tryb życia. Ma na głowie wiele spraw prywatnych i zawodowych. Wiedzieliście, że robi kurs prawa jazdy kategorii C?

„Jak wiecie, moje dni są pełne aktywności: rano program na żywo, potem spotkania, kurs na prawo jazdy kat. C, a czasami wieczorem wyjście na galę ? Muszę mieć pewność, że idealna fryzura przetrwa cały dzień!?” – czytamy na Instagramie gwiazdy przy okazji reklamy lakieru do włosów TRESemme Freeze Hold. 

Teraz Marcelina Zawadzka będzie miała jeszcze więcej obowiązków. Przypominamy o odpoczynku. 😉

https://www.instagram.com/p/B4NcKCAAtNF/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Marcelina Zawadzka 2, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55823438

ZOSTAW ODPOWIEDŹ