Andrzej Młynarczyk wróci do "M jak miłość"

Andrzej Młynarczyk wróci do „M jak miłość” po wakacjach?

Andrzej Młynarczyk kilka miesięcy temu pożegnał się z fanami „M jak miłość”. Aktor wcielał się w postać Tomka Chodakowskiego. Niestety dzielny policjant zmarł. Wiele osób nie mogło pogodzić się z tragedią. Wszystko wskazuje na to, że policjanta zobaczymy jeszcze raz w serialu! Wszystko to po wakacjach!

Andrzej Młynarczyk wróci do „M jak miłość” po wakacjach?

Joasia Chodakowska będzie często myślała o zmarłym mężu, nawet zaśpiewa dla niego romantyczną piosenkę. Barbara Kurdej-Szatan wykona utwór, który ma być napisany przez Roberta Jansona – polskiego kompozytora, piosenkarza, gitarzystę, byłego liderem zespołu Varius Manx. Nie możemy się już doczekać!

Andrzej Młynarczyk kilka miesięcy temu rozstał się z ekipą filmową „M jak miłość”. Nie było mu łatwo podjąć taką decyzję, ale chciał podjąć nowe wyzwania zawodowe. Gwiazdor brał udział m.in. w programie rozrywkowym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. 

– Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydując się na ten krok czułem że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie TTBZ. Uznałem, że program pozwoli mi poznać własne możliwości. Dotychczas nie miałem możliwości sprawdzenia się na estradzie” – mówił Andrzej Młynarczyk w rozmowie z „Rewią”.

Rozterki nadal nie są obce

Aktor nadal czasami zastanawia się, czy dobrze zrobił, rezygnując z „M jak miłość”. Jednak nie boi się radykalnych zmian w swoim życiu. Także tych zawodowych. Życzymy mu powodzenia i czekamy na nowe odcinki popularnej „Emki”.

Rozterki nadal nie są mi obce. Często przeglądam się sobie w lustrze i pytam, cóż to za gość tak intensywnie patrzy na mnie po tej drugiej stronie? Nie wiem, jakie niespodzianki przygotował dla mnie los, nie odczuwam jednak strachu przed radykalnymi, nieoczekiwanymi zmianami – powiedział Andrzej Młynarczyk w rozmowie z „Twoim Imperium”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Andrzej Młynarczyk Official 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ