Joanna Mazur była już w swoim nowym mieszkaniu. Zdradziła kulisy tej wizyty

Taniec z Gwiazdami jest wielkim sukcesem Joanny Mazur. Niewidoma uczestniczka zachwyca jurorów i wzrusza publiczność. Sportsmenka ma już nowe mieszkanie. Była w nim i opowiedziała o kulisach tej wizyty.

Taniec z Gwiazdami sprawił, że cała Polska usłyszała o Joannie Mazur. Niewidoma biegaczka już wcześniej dała się poznać jako medalistka Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w kategorii osób niepełnosprawnych, jednak dopiero taneczne show telewizji Polsat przyniosło jej ogromną popularność.

W jednym z odcinków programu Taniec z Gwiazdami wyemitowano reportaż, w którym zostały pokazane warunki, w jakich żyje mistrzyni. W zbiórkę środków na zakup nowego lokum dla Joanny Mazur włączyła się cała Polska. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już wkrótce sportsmenka i doskonała tancerka będzie mogła zamieszkać w dużo lepszych warunkach.

https://www.instagram.com/p/Bt7-3udCC_P/

Taniec z Gwiazdami przyniósł Joannie Mazur ogromną popularność i nowe mieszkanie

Losami polskiej sportsmenki zainteresował się krakowski przedsiębiorca. Pan Zbigniew jest deweloperem i już w kolejnym odcinku po emisji wstrząsającego materiału wręczył uczestniczce programu Taniec z Gwiazdami symboliczny klucz do nowego lokum. Joanna Mazur będzie mogła wspólnie z deweloperem urządzić mieszkanie i przystosować je do swoich potrzeb. 

Tym razem uczestniczka będzie miała do swojej dyspozycji piękną łazienkę, przestronny salon, kuchnię, sypialnię i słoneczny taras. Istnieje szansa, że po wakacjach lekkoatletka będzie mogła wprowadzić się do własnego mieszkania. Wiadomo, że taneczna partnerka Jana Klimenta odwiedziła już nowe lokum. Zdradziła kulisy swojej wizyty.

https://www.instagram.com/p/BwrmBFoAmU6/

Joanna Mazur była już w nowym mieszkaniu. Zdradza kulisy swojej wizyty

Uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami wciąż nie może uwierzyć w ogrom dobra, jakie ją spotkało odkąd zdecydowała się na udział w tanecznym show. Sportsmenka opowiedziała o kulisach swojej wizyty w nowym mieszkaniu:

– Byłam w mieszkaniu, dotykałam ścian, to tak naprawdę wszystko jeszcze nie do końca do mnie dotarło. Zdecydowanie jest dobra energia i dobra aura. To też dlatego, że są dobrzy ludzie, a to również jest ważne – przyznała Joanna Mazur. 

Wiele osób stawia niewidomą biegaczkę w roli faworytki do zwycięstwa trwającej edycji programu Taniec z Gwiazdami. Bez względu na ostateczny werdykt jurorów i widzów, sportsmenka będzie bardzo dobrze wspominała swój udział w popularnym show telewizji Polsat.

Joanna Mazur dojdzie do finału?

Joanna Mazur doskonale sobie radzi w „Tańcu z gwiazdami”. Niewidomą biegaczką są zachwyceni jurorzy oraz fani. Myślicie, że lekkoatletka dojdzie do finału? Szanse są duże!

Zobacz również:

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ