Kiedy ślub Grzegorza Krychowiaka z Celią Jaunat?

Kiedy ślub Grzegorza Krychowiaka z Celią Jaunat? Odpowiedź piłkarza nie spodobała się modelce…

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat są w związku od siedmiu lat. Para rok temu zaręczyła się na Bora-Bora. Już niedługo pora na ślub? Piłkarz ma na ten temat nieco inne zdanie! Co na to jego ukochana? Nie jest zachwycona…

Kiedy ślub Grzegorza Krychowiaka z Celią Jaunat? Odpowiedź piłkarza nie spodobała się modelce...

Grzegorz Krychowiak oświadczył się Celii Jaunat rok temu na wakacjach na Bora-Bora. Piłkarz na to wydarzenie zarezerwował małą, urokliwą wyspę. Na zakochanych czekała kolacja, wszędzie rozsypano płatki róż. Było bardzo romantycznie. Modelka niczego nie domyślała się. Jaki dostała pierścionek?

„Oświadczył mi się rok temu, na Bora-Bora. Byliśmy na wakacjach, zarezerwował malutką wysepkę, gdzie specjalnie dla nas przygotowano kolację, byliśmy tylko we dwoje. Było bardzo romantycznie, wszędzie rozsypane płatki róż, a ja niczego się nie domyślałam (śmiech). Pod koniec kolacji uklęknął na jedno kolano, wyjął pierścionek z brylantem i oświadczył się” – zdradziła ukochana Grzegorza Krychowiaka w rozmowie z „Vivą!”.

A kiedy odbędzie się ślub? Niestety, wszystko wskazuje na to, że nieprędko… 

„Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata (śmiech)- przyznał piłkarz.

Co na to Celia?

„Najgorsza odpowiedź”- powiedziała. 

 Grzegorz Krychowiak chciał wybrnąć z tej sytuacji, ale jeszcze pogorszył sprawę.

„Jest takie przysłowie po francusku: „Im dłużej się na coś czeka, tym bardziej się tego pragnie”- tłumaczył piłkarz.

 Celia zaprotestowała.

„Ale co ty opowiadasz?! Nic takiego nie istnieje… Wymyśliłeś to na poczekaniu, bo jest ci na rękę”- podsumowała narzeczona sportowca. 

Myślicie, że po tegorocznym mundialu para rozpocznie przygotowania do ślubu? 

https://www.instagram.com/p/Ba1whkqHPDt/?hl=pl&taken-by=celiajaunat

Jak się poznali?

Przypominamy, że Celia Jaunat mieszkała w Bordeaux, rodzinnym mieście. Studiowała zarządzanie i marketing. Dużo czasu spędzała na uczelni, ale też miała praktyki w salonie firmy, która zajmowała się sprzedażą luksusowego wyposażenia do łazienek. Modelka była asystentką menedżera, a Grzegorz Krychowiak klientem. Sportowiec planował kupić kafelki łazienkowe. Nie ukrywa, że gdy tylko zauważył Celię, to bardzo mu się spodobała. Co było dalej?

„Dużo w życiu wygrałem dzięki uśmiechowi. Wtedy chyba cały czas się uśmiechałem, bo Celia bardzo mi się spodobała. Przy pierwszym kontakcie zazwyczaj decyduje fizyczność. Nikt nie analizuje, z jakiegoś powodu podchodzisz do tej, a nie innej kobiety. Kiedy ją zobaczyłem, pomyślałem, że jest atrakcyjna i wysoka, a to było dla mnie ważne przy wyborze partnerki. Zaczarowała mnie jej otwartość, życzliwość i sposób rozmowy, bardzo zalotny. Po kilku minutach poprosiłem o numer telefonu. Zadzwoniłem na drugi dzień” – przyznał Grzegorz Krychowiak.

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/celiajaunat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ