Fryzjer programu #SupermodelkaPlusSize

Fryzjer programu #SupermodelkaPlusSize: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają. Co najbardziej je zmienia?

Już po wakacjach na antenie Polsatu będziemy mogli obejrzeć produkcję „#SupermodelkaPlusSize”. Jednym z ekspertów programu jest Klaudiusz Iciek „Claudius”, stylista fryzur. Mężczyzna zdradza, że finalistki z dnia na dzień są pewniejsze siebie. Co ma na ich zachowanie największy wpływ?

Fryzjer programu #SupermodelkaPlusSize: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają. Co najbardziej je zmienia?

Finalistki programu już na samym początku przechodzą metamorfozy swojego wyglądu. Przede wszystkim skoncentrowano się na zmianie ich fryzur. Jednak tak naprawdę, to najważniejsza jest ich wewnętrzna przemiana, nabranie pewności siebie i odważne zmierzenie się z przyszłością. Wtedy nowe uczesanie jest prawdziwym odzwierciedleniem ich „nowego ja”.

Już na początku pobytu w domu modelek na finalistki czekały metamorfozy wizerunku, których głównym momentem była zmiana fryzury. Wraz z sesją zdjęciową miały one pozwolić uczestniczkom zmyć z siebie trudne doświadczenia z przeszłości i zacząć wszystko na nowo, iść przez program i życie bez kompleksów. Nie można kogoś zmienić i uszczęśliwić na siłę, ale zmienić na tyle, żeby ze swoim odświeżonym wizerunkiem czuł się lepiej i przede wszystkim był sobą. Dlatego zarówno podczas metamorfoz, jak i przez cały czas trwania programu bardziej niż zmienić włosy, staramy się o nie zadbać, tak by były naturalnie piękne i zdrowe. Uczestniczki dostały od nas kosmetyki Kemon, aby same też mogły je pielęgnować. Pracując na planie, widzę jak dziewczyny z każdym dniem rozkwitają, stają się bardziej pewne siebie, a ja co rano, przed każdym zadaniem pomagam im poczuć się pięknie i wczuć w powierzoną rolę. To piękne móc w tym uczestniczyć, bo stylista fryzur to praca, ale też pasja i wspaniale jest widzieć, jak z moją pomocą ktoś staje się piękniejszą wersją siebie – mówił stylista fryzur Klaudiusz Iciek „Claudius”.

Kim jest Claudius?

Klaudiusz Iciek w programie „„#Supermodelki Plus Size” zajmuje się włosami uczestniczek. Mężczyzna jest stylistą fryzur włoskiej marki KEMON. Fryzjer na na swoim koncie liczne pokazy mody, produkcje filmowe i sesje zdjęciowe.

Jesteście ciekawi metamorfoz uczestniczek programu? My już nie możemy się doczekać! A oto jurorzy. 🙂

https://www.facebook.com/supermodelkaplussize/photos/a.1847947398756339.1073741827.1831531620397917/1860078524209893/?type=1&theater

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Supermodelka Plus Size

ZOSTAW ODPOWIEDŹ