Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Gdy Justin Bieber wziął ślub z Hailey, to fani byli w szoku. Nikt nie spodziewał się, że po kilkumiesięcznej znajomości para tak szybko stanie na ślubnym kobiercu. A jednak!

Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

I choć oboje często mają problemy psychiczne, to wspierają się w trudnych chwilach, a ich miłość jest coraz mocniejsza i dojrzalsza. Teraz wiem, kiedy Justin oświadczył się swojej ukochanej.

– Rok temu powiedziałem „tak”, aby zostać twoją najlepszą przyjaciółką na całe życie, a dziś nigdy nie kochałam cię bardziej. Życie staje się piękniejsze każdego dnia z twojego powodu, moje serce należy do ciebie na zawsze. Uczymy się i dorastamy razem – napisała Hailey pod fotografią z mężem.

Justin również wstawił wymowne zdjęcie.

„Moje usta stają się zazdrosne o moje ramiona, które Cię trzymają” – czytamy pod zdjęciem artysty.

Miłość życia

Gwiazdorskiej parze życzymy jeszcze wielu pięknych rocznic!

Choć Justin Bieber spotykał się kiedyś z Seleną Gomez, to ta znajomość należy już dla niego do przeszłości. Jest szczęśliwy, że to właśnie Hailey została jego żoną.

“Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła” – napisał Justin w jednym ze swoich wpisów. 

Kariera to nie wszystko

Para w przyszłości chciałaby mieć dziecko. Justin już kilka razy żartował, że jego ukochana jest w ciąży. Poprosił też fanów o modlitwę. Artysta w swoim życiu często miał gorsze chwile, od dawna nawiedzają go stany depresyjne. Chce wyprostować swoje życie i chciałby jak najlepiej przygotować się do roli ojca. Kariera nie jest już dla niego na pierwszym miejscu. Teraz stawia na rodzinę. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: wikipedia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2274 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Poważne oskarżenia Edyty Górniak w stronę Cleo. Jest mocna odpowiedź artystki

Edyta Górniak skrytykowała Cleo w jednym z najnowszych wywiadów. Piosenkarka zarzuciła koleżance z branży brak...