Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

Gdy Justin Bieber wziął ślub z Hailey, to fani byli w szoku. Nikt nie spodziewał się, że po kilkumiesięcznej znajomości para tak szybko stanie na ślubnym kobiercu. A jednak!

Hailey Bieber wyznała, kiedy Justin jej się oświadczył! Romantyczne wyznanie modelki

I choć oboje często mają problemy psychiczne, to wspierają się w trudnych chwilach, a ich miłość jest coraz mocniejsza i dojrzalsza. Teraz wiem, kiedy Justin oświadczył się swojej ukochanej.

– Rok temu powiedziałem „tak”, aby zostać twoją najlepszą przyjaciółką na całe życie, a dziś nigdy nie kochałam cię bardziej. Życie staje się piękniejsze każdego dnia z twojego powodu, moje serce należy do ciebie na zawsze. Uczymy się i dorastamy razem – napisała Hailey pod fotografią z mężem.

Justin również wstawił wymowne zdjęcie.

„Moje usta stają się zazdrosne o moje ramiona, które Cię trzymają” – czytamy pod zdjęciem artysty.

Miłość życia

Gwiazdorskiej parze życzymy jeszcze wielu pięknych rocznic!

Choć Justin Bieber spotykał się kiedyś z Seleną Gomez, to ta znajomość należy już dla niego do przeszłości. Jest szczęśliwy, że to właśnie Hailey została jego żoną.

„Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła” – napisał Justin w jednym ze swoich wpisów. 

Kariera to nie wszystko

Para w przyszłości chciałaby mieć dziecko. Justin już kilka razy żartował, że jego ukochana jest w ciąży. Poprosił też fanów o modlitwę. Artysta w swoim życiu często miał gorsze chwile, od dawna nawiedzają go stany depresyjne. Chce wyprostować swoje życie i chciałby jak najlepiej przygotować się do roli ojca. Kariera nie jest już dla niego na pierwszym miejscu. Teraz stawia na rodzinę. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: wikipedia.com

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....