Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”

Tomek z „M jak miłość” umrze? Produkcja serialu uchyla rąbka tajemnicy!

Fani  „M jak miłość” nie mogą doczekać się kolejnych odcinków serialu. Wszystko za sprawą Tomka Chodakowskiego, który zapadł w śpiączkę po bestialskim ataku brata bandyty, który zginął podczas akcji CBŚ. Czy bohater przeżyje? Produkcja serialu uchyla rąbka tajemnicy!

Jak potoczą się losy Tomka?

Fani „M jak miłość” są zaniepokojeni dalszą fabułą serialu. Szczególnie obawiają się o dalsze losy Tomka Chodakowskiego, w którego wciela się Andrzej Młynarczyk. Przypominamy, ż mężczyzna zapadł w śpiączkę po brutalnym ataku brat bandyty, który zginął podczas akcji CBŚ. Jak zakończy się ten wątek? Czy mężczyzna przeżyje?

Tomek z „M jak miłość” umrze? Produkcja serialu uchyla rąbka tajemnicy!

Produkcja serialu zdradza, że w 1311 odcinku mężczyzna obudzi się ze śpiączki, w szpitalu będzie przy nim czuwać Joasia. Co będzie dalej? Powakacyjne odcinki serialu już od 28 sierpnia.

„W tej chwili mogę zdradzić, że w odcinku 1311. Tomek Chodakowski wybudzi się ze śpiączki, będzie wtedy przy nim jego ukochana Joasia. Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków “M jak miłość” już od 28 sierpnia – powiedziała Karolina Baranowska z biura PR serialu, w rozmowie z Party.pl.

Sceny w karetce

Andrzej Młynarczyk publikuje na fanpage zdjęcia z planu serialu. Niedawno pokazał zdjęcie w karetce. Fanów zaniepokoiła jego krwawiąca rana. Internauci zastanawiali się, czy bohater dojdzie do zdrowia. Na fanpage aktora pojawiły się kolejne zdjęcie, a pod nimi zastanawiający wpis „Zdrówko dopisuje”. Czy to oznacza, że Tomek Chodakowski przeżyje? Mamy taką nadzieję! 

Kulisy M jak miłość 😉 miłego dnia

Opublikowany przez Andrzej Młynarczyk Official na 29 maja 2017

Zdrówko dopisuje 😉

Opublikowany przez Andrzej Młynarczyk Official na 1 czerwca 2017

Zdjęcia ewidentnie pokazują po wybudzeniu już jak będzie lepiej :)”,

„Super wiadomość, bo bez Pana ten serial nie miałby sensu”,

„Kamień z serca”,

„Wewnętrzne przebudzenie to najpiękniejszy dar jaki człowiek może ofiarować sam sobie i to jest piękne!Życzę samych doskonałości w ujarzmianiu niejednego kalibru rozterek serialowych(hi!Hi!) i nie tylko….😊”,

„Oj Panie Andrzeju.. Widzowie bedą wykupować meliski przez okres wakacyjny…apteki zbankrutują! Ładnie to tak?!😄😜 – piszą internauci.

Jesteśmy dobrej myśli, a wy? 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Andrzej Młynarczyk Official

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3125 More posts in Newsy category
Recommended for you
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem
Joanna Górska we wzruszającym wpisie o walce z rakiem

Joanna Górska świętuje wygraną walkę z rakiem. Właśnie minął rok od zdiagnozowania nowotworu. Przez ten...