Ewa Chodakowska czule o swoim zaokrąglonym brzuszku

Ewa Chodakowska chce pobić rekord Guinnessa! W czym?

Ewa Chodakowska niedawno wróciła z romantycznych wakacji, które spędziła wraz z mężem na Malediwach. Gwiazda jest naładowana pozytywną energią! Jakie ma plany na najbliższy czas? Okazuje się, że już niedługo będzie próbować pobić rekord Guinnessa! Jesteście ciekawi w czym? My już wiemy!

Ewa Chodakowska chce pobić rekord Guinnessa! W czym?

Ewa Chodakowska po krótkim wypoczynku na Malediwach wróciła do swoich aktywności.  Już 23 kwietnia podczas „Go Active Show” gwiazda będzie chciała pobić rekord Guinnessa! Trenerka wraz z tysiącami innych kobiet planuje utrzymać pozycję ciała w pozycji deski (plank) przez 60 sekund! Podczas tego ćwiczenia pracują wszystkie głębokie mięśnie brzucha, a także pleców i ramion.

„Pobij Rekord Guinnessa z Ewą Chodakowską i tysiącami kobiet. Cel: utrzymanie pozycji ciała w pozycji deski przez 60 sekund! Deska to ćwiczenie, podczas którego napinamy mięśnie ale nimi nie ruszamy. Tego rodzaju napięcie sprawia, że działają wszystkie głębokie mięśnie brzucha. Deska wzmacnia także mięśnie pleców i ramion. Zadanie: napnij mięśnie całego ciała utrzymując ciało w jednej linii. Dasz radę to tylko 60 sekund!” – czytamy w opisie wydarzenia. 

Weźmiecie udział w wyzwaniu? To tylko minuta! 😉

Romantyczne wakacje

Ewa Chodakowska niedawno wraz z mężem wypoczywała na Malediwach. Pierwszy raz od siedmiu lat nikt nie towarzyszył parze. Jak małżeństwo spędziło ten tydzień?

„Pierwszy raz od…. siedmiu lat spędziliśmy urlop sam na sam.. tydzień na bosaka.. bez makijażu.. luźny T-shirt i bikini.. bez napinki 😬😬 bez oczekiwań, bez cienia presji.. PEŁEN LUZ.. tylko on i ja… i kilka chwil na pamiątkę.. Miałam się nimi nie dzielić, bo są bardzo prywatne.. z drugiej strony.. czemu nie.. W MIŁOŚĆ TRZEBA WIERZYĆ ❤️ Ślemy od groma miłości 😍😍 #love #couplegoals #couple #holiday #bikini #beach #island #beachlife #fit #fitness #fitbody ❤️❤️ MONTAŻ – oczywiście, ze ja 😅😅😅” – napisała szczęśliwa Ewa Chodakowska.

Motywacja 24 godziny na dobę

Jednak nawet wtedy gwiazda nie zapomniała o swoich fanach. Trenerka nieustannie motywuje do zmiany stylu życia na lepszy! Pamiętajcie też, że idzie lato. 😉

„To co widzisz na moim obrazku, to lata zdrowego stylu życia 💪🏻💪🏻 nie możesz się złościć na mnie, ze wypracowałam takie efekty.. nie możesz mieć pretensji ze traktuje swoje ciało jak wizytówkę mojej pracy – jestem trenerką, jestem wręcz zobligowana do tego żeby tak wyglądać.. pomyślałas o tym, ze na mnie ciąży mega presja? 😬😬 otoczenie oczekuje ode mnie “perfekcyjnego ciała” – czymkolwiek to jest 🤔🤔 Nie biorę jednak tego do głowy 😝😝😝 bo trenuje od dziecka, a zdrowy styl życia prowadzę od ponad 10 lat 🚀🚀 Nie mam zamiaru chować się ze swoimi efektami” – napisała Ewa Chodakowska.

Czekaj, czekaj… żebyśmy się dobrze zrozumiały 😬😬 Czytam "piszesz o tym, żeby nie wywierać na sobie presji, żeby nie przesadzać z treningami i dietą, a wrzucasz zdjęcia swojego idealnego ciała – to właśnie powoduje kompleksy" 🤔🤔 HEJ!! Zdjęcia ciała wrzucam tutaj celowo.. co więcej tych obrazków nie będzie w sieci mniej.. 😬😬 Musimy się nauczyć filtrować informacje.. Ja nie "sprzedaje nierealnego wizerunku".. ‼️‼️ Faktyczny problem może pojawić się wtedy, kiedy wizerunek na obrazku nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.. kiedy modelka jest poddana obróbce fotoszopa, kiedy jej ciało na zdjęciu odbiega od odbicia na codzień w lustrze.. 😡😡 To co widzisz na moim obrazku, to lata zdrowego stylu życia 💪🏻💪🏻 nie możesz się złościć na mnie, ze wypracowałam takie efekty.. nie możesz mieć pretensji ze traktuje swoje ciało jak wizytówkę mojej pracy – jestem trenerką, jestem wręcz zobligowana do tego żeby tak wyglądać.. pomyślałas o tym, ze na mnie ciąży mega presja? 😬😬 otoczenie oczekuje ode mnie "perfekcyjnego ciała" – czymkolwiek to jest 🤔🤔 Nie biorę jednak tego do głowy 😝😝😝 bo trenuje od dziecka, a zdrowy styl życia prowadzę od ponad 10 lat 🚀🚀 Nie mam zamiaru chować się ze swoimi efektami 💪🏻💪🏻 nikomu przy tym nie każe wyglądać tak jak ja ☝🏻pokazuje tylko, ze JEST TO MOŻLIWE, ale tylko wtedy, kiedy ZDROWIE JEST PRIORYTETEM na całe życie ❤️❤️❤️ a nie super ciało od sezonu do sezonu… od konkursu do zawodów.. ZDROWY STYL ŻYCIA TO MÓJ ŚWIADOMY WYBÓR – dla zdrowia przede wszystkim ❤️❤️ Nie wolno nam demonizować FIT sylwetki, mówiąc ze to niezdrowe 🙏🏻🙏🏻 z tyłkiem jak na poprzednim zdjęciu i kratką na brzuchu tez jestem super zdrowa – wyniki moich badań za każdym razem wprowadzają w osłupienie lekarza prowadzącego 🦄🦄 PEWNIE DLATEGO, ze nigdy nie trenowałam dla efektów wizualnych, te przyszły z czasem – a ja nie narzekam ❤️ ZDROWY STYL ŻYCIA – to dosłownie zdrowie tak w ciele jak i głowie 😘😘 #fit #body #fitness #fitbody #bikini #bikinibody #beach

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/chodakowskaewa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...