Fit Lovers

Fit Lovers o nietypowych zaręczynach!

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, czyli duet Fit Lovers, wywołuje liczne kontrowersje w Azja Express. Między parą pojawiają się ostre spięcia. Jednak zakochani przekonują, że skoczą za sobą w ogień, a nawet mężczyzna oświadczył się ukochanej. Jak wyglądały ich zaręczyny?

Fit Lovers o nietypowych zaręczynach!

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz poznali się sześć lat temu na studiach. Oboje studiowali wychowanie fizyczne. Para mieszkała w jednym akademiku. Dziewczyna zaczepiła go, gdyż chciała, by chłopak nauczył ją tańczyć breakdance. Skończyło się na tym, że obiecał jej pokazać, jak się robi salta. Studenci spotykali się codziennie na siłowni, by razem trenować. Najpierw przyszła przyjaźń, dopiero później połączyła ich miłość.

Halo, policja?👮🏻‍♂️ czemu tu jest tak fajnie? 😎✌🏻 _________#brazil🇧🇷 #fitlovers #elwariato #LGpolska #LGG7 #lifestyle

Opublikowany przez Fit Lovers Wtorek, 30 października 2018

Po kilku latach Mateusz chciał oświadczyć się Pameli! Para zaręczyła się na początku 2018 roku w Las Vegas. To była wielka niespodzianka dla Pameli. jak dziewczyna wspomina ten dzień? Okazuje się, że para cały czas miała pod górkę! Najpierw zabrakło im benzyny… Ale to był dopiero początek przygód!

“Dla mnie to był szok. Cały dzień mieliśmy totalnie pod górkę. Najpierw na autostradzie zabrakło nam benzyny. Jeśli zastanawiacie się, czy budki telefoniczne na autostradach amerykańskich działają, to mogę wam powiedzieć, że działają. W końcu przyjechała jakaś pomoc, zapłaciliśmy kupę pieniędzy, jechaliśmy potwornie długo. Ale w końcu Mateusz mnie obudził pod wypożyczalnią sportowych samochodów i powiedział, że w ramach rocznicowej niespodzianki mogę sobie wybrać auto, którym będziemy jeździć po Las Vegas. Ucieszyło mnie to, bo oboje jesteśmy fanami motoryzacji. Wybrałam dla nas zielone Lamborghini, które mieliśmy prowadzić po raz pierwszy. Pojechaliśmy do Czerwonego Kanionu. Każde z nas pamięta co innego. Ja, że tam było bardzo romantycznie, zachodziło słońce, a Mateusz…” -wspominała Pamela w rozmowie z “Vivą!”.

Drugi odcinek z Brazylii już na kanale 🌴🔥Link w komentarzu⬇️

Opublikowany przez Fit Lovers Czwartek, 15 listopada 2018

Tego się nie spodziewała

Mateusz postanowił nagrać zaręczyny. Rozstawiał statyw i bardzo się stresował. Nie chciał, by ukochana coś podejrzewała. Udało się, Pamela nie spodziewała się takiego obrotu spraw…

“Starałem się postępować tak, żeby myślała, że nadal nagrywamy filmik z naszego wyjazdu. Marzyłem, żeby ta chwila była dla niej niespodzianką, którą zawsze będzie dobrze wspominać. Postawiłem w końcu ten statyw i powiedziałem, że teraz zrobimy zdjęcie na samowyzwalaczu. Zamiast zdjęcia nacisnąłem REC, podbiegłem do niej i stało się. Kleknąłem i wyciągnąłem pierścionek…” – zdradził mężczyzna.

Co było dalej?

“A potem poprosił mnie o rękę. I mimo tego, że tyle się znamy, nie mogłam w to uwierzyć. Zastanawiałam się, czy to się dzieje naprawdę. Aż zaczęłam się trząść”- wspominała Pamela.

Kiedy ślub? Parze nie spieszy się do ołtarza, zakochani na razie cieszą się z narzeczeństwa! 

Na kanale jest już film z najbardziej hucznej premiery kosmetyków ever! 😅🎥Wpadajcie i dajcie znać jakie wrażenia w końcu to Wy zgotowaliście ten los😄❤(Link w komentarzu)

Opublikowany przez Fit Lovers Środa, 24 października 2018

———————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Fit Lovers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...