Karolina Szostak

Karolina Szostak o efekcie jojo! Tego trzeba się wystrzegać

Karolina Szostak ponad 2 lata temu schudła prawie 30 kilogramów. Dziennikarka zastosowała post doktor Ewy Dąbrowskiej. Dieta była rygorystyczna, ale gwiazda cieszy się, że podjęła to wyzwanie, bo nie tylko lepiej wygląda, ale również ma lepsze wyniki badań. Czy dopadł ją już efekt jojo?

Karolina Szostak o efekcie jojo! Tego trzeba się wystrzegać

Dziennikarka w ciągu dwóch lat straciła prawie 30 kilogramów. Wszystko za sprawą restrykcyjnej diety doktor Ewy Dąbrowskiej. Przede wszystkim “post” polega na spożywaniu przez kilka tygodni niskoskrobiowych warzyw oraz owoców, które mają niski indeks glikemiczny. Na efekty diety nie trzeba było długo czekać. Dziennikarka dużo schudła. Stała się inspiracją dla tych, które walczą o wymarzoną figurę. Wiele osób boi się, że dopadie ich efekt jojo. Czy gwiazda ma z nim problem?

“Różne portale piszą o moim efekcie jojo. Według nich na przestrzeni trzech lat miałam kilka razy efekt jojo. Mam taką sylwetkę, że mój wygląd  zależy od tego, co założę. Raz wyglądam szczuplej, raz grubiej, po prostu mam kobiecą sylwetkę. Jak założę obcisłe jeansy, to biodra są uwydatnione, ale kompletnie tym się nie przejmuję. Najważniejsze jest to, co ja wiem, jak się czuję, jak się odżywiam” – mówiła dziennikarka w rozmowie z Party.

Pokaz Viola.Piekut

Opublikowany przez Karolina Szostak Środa, 24 października 2018

Trzeba być konsekwentnym

Gwiazda przypomina, że po schudnięciu również trzeba dbać o swoją sylwetkę. Nie na wszystko i w każdej ilości można sobie pozwolić. Warto również świadomie wybierać produkty i potrawy. Lepiej unikać też cukru, który jest dodawany do wielu produktów, a ma negatywny wpływ na organizm.

“Znam panie, które mówią, że były na poście dwa tygodnie, schudły 5 kilo, ale później przytyły. To nie jest tak, że schudnięcie jest nam dane na całe życie. Trzeba o to dbać, kontynuować, być konsekwentnym. I nie można pozwalać sobie na wszystko. Wtedy efekt jojo jest bardzo szybki. Czytajmy też etykiety na produktach. Głównie chodzi o cukier, wystrzegajmy się go” – radziła Karolina Szostak. 

Też cukrowi mówicie “nie”?

Opublikowany przez Karolina Szostak Piątek, 2 marca 2018

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/karolinaszostak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2052 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!
Ania Lewandowska ma tatuaż? Zobaczcie!

Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie w kostiumie jednoczęściowym, a fani dojrzeli subtelny tatuaż. Zobaczcie i...