Anna Przybylska film Gwiazda

Jaki będzie film o Annie Przybylskiej? Rodzina aktorki stawia warunki!

Pomysł nakręcenia filmu o Annie Przybylskiej wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Początkowo mama oraz partner aktorki nie chcieli zgodzić się na realizację „Gwiazdy”. Teraz zmienili zdanie. Stawiają jednak warunki! Jakie?

 

Jak będzie przedstawiona Anna Przybylska?

Film „Gwiazda” ma opowiadać o życiu Anny Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku na raka trzustki. Aktorka miała wtedy 36 lat. Reżyserem produkcji jest Radosław Piwowarski, który przyjaźnił się z aktorką przez wiele lat.Mężczyzna uważa, że Przybylska chciałaby, aby film o niej był radosny, dlatego zdecydował, że powstanie komedia ze szlachetnym przesłaniem. Jednak wpływ na taką decyzję miała też rodzina aktorki. Początkowo mama oraz partner, Jarosław Bieniuk, nie chcieli, aby powstał film o  Przybylskiej. Mieli obawy, że film będzie smutny, a reżyser skupi się na odchodzeniu aktorki.

– Obawiali się, że reżyser skupi się na ostatnim etapie jej życia, na chorobie, cierpieniu. Nie chcieli znów przez to przechodzić. Pragnęli za to, by dzieci zobaczyły mamę na ekranie taką, jaka była, uśmiechniętą, pełną radości, z błyskiem w oku, za co wszyscy ją tak kochali – czytamy w „Na żywo”.

Niech film będzie radosny

Szczególnie mamie Ani zależało, aby film o jej córce był radosny. Przybylska przecież była wesołą osobą, dlatego dobrze by było, gdyby produkcja oddawała prawdziwą naturę aktorki.

– Mama Ani zastrzegła, że zgodzi się na ekranizację historii córki, o ile film będzie pogodny, radosny jak jej latorośl. Nie życzy sobie rozdrapywania ran, które dopiero się zabliźniają – mówi znajoma rodziny.

Kto zagra Anię?

Wciąż trwają poszukiwania odtwórczyni głównej roli. Kilka miesięcy temu mówiło się, że Olga Bołądź zagra Przybylską. Podobno duże szanse miała również Ola Kisio. Niektórzy mówili, że reżyser postawi na Monikę Rudnik, która choć nie ma doświadczenia aktorskiego to jest bardzo podobna do Ani. Ma ten sam kolor oczu, uśmiech, budowę ciała oraz wzrost.

„Trudno mi powiedzieć, kiedy znajdziemy aktorkę, którą widzowie pokochają. Uroda u Ani Przybylskiej była bardzo istotna, ale fascynująca w niej była niezwykła energia, błyskotliwa inteligencja, łobuzerskość. Tych cech szukamy” – mówiła Agnieszka Odorowicz, członek zarządu Cyfrowego Polsatu.

Premiera filmu „Gwiazdy” zaplanowana jest na jesień 2018 roku. Nie możecie się już doczekać?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Anna Przybylska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ