box lewandowskiej

Internautki do Lewandowskiej: Znowu zerżnęłaś od Ewy

Wojna fanek Lewandowskiej i Chodakowskiej trwa. Ania po raz kolejny została zaatakowana przez internautki, które zarzucają jej kopiowanie pomysłów Ewy. Poszło o świąteczne boxy.

Większość sklepów internetowych przygotowuje na święta box dla fanów, który można podarować komuś pod choinkę. Zrobiła tak też Ania. Dla internautów nowość w ofercie sklepu Lewandowskiej był kolejnym dowodem na to, że trenerka ‘wszystko’ kopiuje od Chodakowskiej.

– Ja myslalam, ze te boxy na prezent to twój pomysł Anna a tu znowu okazało się ze zerznelas od Ewy. Zero kreatywności swojej wszystko skopiowane.

– @annalewandowskahpba słabe. naprawdę nie stać Cie na własne pomysły? Wiem, ze Ewa to guru ma dwa razy więcej obserwatoró i doszla do tego sama to dopiero wyczyn! ale żeby tak kopiować większość rzeczy to slabiutkie – pisała jedna z hejterek.

– nie reaguj takie słabe osoby którym coś nie pasuj! Nie dogodzisz wszystkim! Rób to co robisz, idź do przodu i mniej wywalone na takie osoby! Jestes super babka, która motywuje wszystkich i daje inspiracje! Dbaj o siebie i celebruj każda – broniła Lewandowskiej fanka.

Podobne kłótnie pod zdjęciami Lewandowskiej, to norma. Praktycznie od początku jej kariery, internautki zarzucają jej, że kopiuje wszystkie pomysły od Ewy Chodakowskiej, która motywowała Polki do ćwiczeń na długo przed tym, zanim Lewandowska zajęła się tym biznesem. Lewandowskiej obrywa się też za nieco mniej umięśnione ciało, a także za sławnego męża, który ułatwił jej drogę do kariery.

Profesjonalizm i determinacja sprawiły jednak, że w ostatnim czasie Lewandowska przebiła Chodakowską pod względem liczby fanów na Instagramie. Profil Ani obserwuje 995 tys. osób, a Ewy 968 tys. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ