Już niedługo kolejna edycja „Ameryka Express”, jednak tym razem bez Agnieszki Woźniak-Starak, która poprowadzi nową edycję Big Brothera. Kto zatem zostanie gospodynią podróżniczego reality show? Mówi się o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Czy gwiazda ma duże szanse i co ona sama myśli o tym przedsięwzięciu? Agnieszka Woźniak-Starak już 18 lat temu na antenie TVN śledziła Big Brothera. Uważa, że ten program na zawsze zmienił polską telewizję, więc ani chwili nie wahała się, gdy dostała propozycję poprowadzenia kultowego reality show! Zdecydowała również, że rola gospodyni „Ameryka Express” przypadnie komuś innemu, gdyż nie udałoby się jej pogodzić udziału w dwóch programach telewizyjnych. „Nie udałoby mi się pogodzić dwóch programów, chociaż przez moment był taki pomysł, ale wtedy ekipa “Ameryka Express” musiałaby czekać z wyjazdem na zdjęcia do lipca, a to trochę za późno. Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał “Big Brother” – mówiła dziennikarka. Będzie trudno dorównać Agnieszce Jednak mówi się, że Agnieszkę Woźniak-Starak w „Ameryka Express” zastąpi Małgorzata Rozenek-Majdan! Co na to sama zainteresowana? Nie mówi nie, ale zdaje sobie sprawę, że poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko. „Mamy z Radosławem wiele planów, ale do tego programu mam szczególny sentyment. Poprzeczka dla prowadzącego jest postawiona wysoko, bo trudno będzie dorównać Agnieszce” – zdradziła w rozmowie z "Party" Małgorzata. Osoby z produkcji poważnie zastanawiają się nad ostateczną decyzją. Gośka jest kontaktowa, ma poczucie humoru i świetnie czuje telewizję, a tego nie da się nauczyć. Ale żadne decyzje jeszcze nie zapadły – mówiła Marta Wiech, producentka „Ameryka Express". Przypominamy, że Agnieszka Woźniak-Starak była prowadzącą reality show od samego początku. Pierwsza edycja “Azja Express” została zrealizowana w państwach Dalekiego Wschodu: Wietnamie, Laosie, Kambodży oraz Tajlandii. Drugi sezon programu nakręcono na Sri Lance oraz w Indiach. Jesienią 2018 program powrócił w nowej odsłonie, na nowym kontynencie i z nową nazwą – “Ameryka Express”. Reality show zrealizowano w Ameryce Południowej – w Ekwadorze i w Peru. Czyżby już niedługo Małgorzata Rozenek-Majdan wpisze się w innej roli (wcześniej była uczestniczką) w historię popularnego reality show? ----------------------------------------------------------------------------------------------------- Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje! Jej dom wygląda jak z bajki

Małgorzata Rozenek uwielbia dekorować dom na święta Bożego Narodzenia. Choć gwiazda nie spędzi ich w Polsce, to jednak nie mogła odmówić sobie przyjemności udekorowania mieszkania. Zobaczcie, jak jej poszło. Efekt mówi sama za siebie!

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje! Jej dom wygląda jak z bajki

Małgorzata Rozenek już od kilku miesięcy zastanawiała się, jak przystroić dom na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Gwiazda z rok na rok przechodzi samą siebie. Na ubiegłoroczną Wigilię kupiła mech, którym ozdobiła mieszkanie. Na jakie dekoracje postawiła w tym roku?

“Uwielbiam święta, dekorowanie domu, planowanie kolacji wigilijnej i przede wszystkim obdarowywanie bliskich😄🎄❤️ Boże Narodzenie to czas refleksji i doceniania spraw ważnych, ale też dziecięcej radości🎄 🤪 jak Wasze przygotowania? Czy macie już choinki? I czy tak jak ja, nie wyobrażacie sobie świąt bez czerwieni? #santaclausiscomingtotown” – napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie. 

Pod wpisem pojawiło się aż 8 zdjęć! Które dekoracje najbardziej przypadły wam do gustu?

Świąteczna przygoda na Zanzibarze

Małgosia Rozenek i Radek Majdan do tej pory spędzali święta z rodziną. Jednak w tym roku Boże Narodzenie połączą z wakacjami. Para ostatnie dni grudnia spędzi wraz z dziećmi na Zanzibarze. Prowadząca “Warsztat urody” już nie może się doczekać, gdyż pierwszy raz będzie w Afryce. 

“Jeszcze do niedawna nie wyobrażałam sobie, że mogłabym spędzić tak wyjątkowy czas, jakim są święta, gdzie indziej. W tym roku jednak złamię tę zasadę i wyjadę razem z Radosławem i chłopcami. Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie wakacje przy okazji świąt. Cały ten rok był dla nas bardzo pracowity i pora na chwilę oddechu. Najpierw planowaliśmy wyjazd do naszego ulubionego miejsca, czyli do Tajlandii. Ale byliśmy tam już kilka razy, więc narodził się inny pomysł. Zanzibar. Afryka jest tą częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta” – zdradziła Małgorzata Rozenek w rozmowie z magazynem “Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1937 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!
Patricia i Victoria Kazadi mają wspólne plany na przyszłość!

Patricia i Victoria Kazadi doskonale radzą sobie w programie „Dance Dance, Dance”. Układy taneczne sióstr...