Nikt nie przyszedł na event Małgorzaty Rozenek? Gwiazda odpowiada!

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje! Jej dom wygląda jak z bajki

Małgorzata Rozenek uwielbia dekorować dom na święta Bożego Narodzenia. Choć gwiazda nie spędzi ich w Polsce, to jednak nie mogła odmówić sobie przyjemności udekorowania mieszkania. Zobaczcie, jak jej poszło. Efekt mówi sama za siebie!

Małgorzata Rozenek pokazała świąteczne dekoracje! Jej dom wygląda jak z bajki

Małgorzata Rozenek już od kilku miesięcy zastanawiała się, jak przystroić dom na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Gwiazda z rok na rok przechodzi samą siebie. Na ubiegłoroczną Wigilię kupiła mech, którym ozdobiła mieszkanie. Na jakie dekoracje postawiła w tym roku?

“Uwielbiam święta, dekorowanie domu, planowanie kolacji wigilijnej i przede wszystkim obdarowywanie bliskich😄🎄❤️ Boże Narodzenie to czas refleksji i doceniania spraw ważnych, ale też dziecięcej radości🎄 🤪 jak Wasze przygotowania? Czy macie już choinki? I czy tak jak ja, nie wyobrażacie sobie świąt bez czerwieni? #santaclausiscomingtotown” – napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie. 

Pod wpisem pojawiło się aż 8 zdjęć! Które dekoracje najbardziej przypadły wam do gustu?

Świąteczna przygoda na Zanzibarze

Małgosia Rozenek i Radek Majdan do tej pory spędzali święta z rodziną. Jednak w tym roku Boże Narodzenie połączą z wakacjami. Para ostatnie dni grudnia spędzi wraz z dziećmi na Zanzibarze. Prowadząca “Warsztat urody” już nie może się doczekać, gdyż pierwszy raz będzie w Afryce. 

“Jeszcze do niedawna nie wyobrażałam sobie, że mogłabym spędzić tak wyjątkowy czas, jakim są święta, gdzie indziej. W tym roku jednak złamię tę zasadę i wyjadę razem z Radosławem i chłopcami. Długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wreszcie doszliśmy do wniosku, że powinniśmy wrzucić na luz i zrobić sobie wakacje przy okazji świąt. Cały ten rok był dla nas bardzo pracowity i pora na chwilę oddechu. Najpierw planowaliśmy wyjazd do naszego ulubionego miejsca, czyli do Tajlandii. Ale byliśmy tam już kilka razy, więc narodził się inny pomysł. Zanzibar. Afryka jest tą częścią świata, której jeszcze do tej pory nie miałam okazji poznać. Chłopcy też się ucieszyli i od razu zapowiedzieli, że chcą zobaczyć prawdziwe safari. Znaleźliśmy więc uroczy dom na Zanzibarze i lecimy tam na święta” – zdradziła Małgorzata Rozenek w rozmowie z magazynem “Party”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2112 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska czule do męża. Za co mu dziękuje?

Ania Lewandowska wraz z rodziną przebywa obecnie na wakacjach. Gwiazda odpoczywa na całego – na...