Małgorzata Rozenek ma nową fryzurę

Małgorzata Rozenek o hejcie po mundialu: „Szczególnie szkoda mi żon piłkarzy”

Nasza reprezentacja wróciła już z mundialu. Jednak wiele osób nadal bardzo przeżywa porażkę polskich piłkarzy. To nie tak miało wszystko wyglądać. Internauci nie szczędzą słów krytyki. Pojawia się też hejt, który dotyka nie tylko sportowców, ale również ich bliskich. Sytuację komentuje Małgorzata Rozenek. Na co zwraca uwagę gwiazda „Iron Majdan”?

Zawiedli wszystkich

Nie da się ukryć,  że polscy piłkarze słabo zaprezentowali się na mundialu w Rosji. Kibice mieli zupełnie inne oczekiwania. Najpierw reprezentacja zmierzyła się z drużyną Senegalu, jednak już wtedy było widać, że Polacy nie są w najlepszej formie. Katastrofą okazał się mecz z Kolumbią. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla przeciwników. Wtedy marzenia o wyjściu z grupy legły w gruzach. Na osłodę nasi sportowcy wygrali mecz z Japończykami. 

Polskie i zagraniczne media krytykują grę Polaków, również internauci nie zostawiają na kadrowiczach suchej nitki. „Dostaje się” też ich bliskim. Po meczu z Kolumbią Ania Lewandowska wyłączyła nawet na kilka godzin możliwość komentowania jej postów na Instagramie, gdyż miała dość obraźliwych wpisów.  

Małgorzata Rozenek o hejcie po mundialu: „Szczególnie szkoda mi żon piłkarzy”

Jak sprawę komentuje Małgorzata Rozenek? Gwiazda przypomina, że piłkarze też są omylnymi ludźmi, którzy mają swoich bliskich. Prowadząca „Warsztat urody” obserwuje z niesmakiem, to co dzieje się po mundialu. 

„Rozumiem, że kiedy wzbudzono bardzo silne oczekiwania i nadzieje, to niespełnienie tych oczekiwań mogło być bardzo bolesne. Tylko my cały czas zapominamy o tym, że piłkarzami są normalni ludzie, mają rodziny, bliskich, rodziców, żony, dzieci. Pozwalanie sobie na tego typu uwagi, które nie mają nic wspólnego z oceną boiskowych osiągnięć, czy pogarda i hejt są niedopuszczalne. Wszyscy mamy prawo oceniać swoją pracę nawzajem, ale nie mamy prawa upokarzać siebie jako ludzi. Obserwuję to z dużym niesmakiem. Jestem przekonana, że reprezentacja ma do tego zdrowy stosunek, bo to są osoby, które zaszły tak daleko, bo mają mocną głowę i nie pozwalają, aby hejt został do nich dopuszczony. Szkoda mi bliskich, szczególnie żon” – mówiła gwiazda w rozmowie z Party.pl. 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ