Farbotka – torby dla kobiet z pasją

farbotkalife4styleKażda z nas chciałaby posiadać oryginalną, praktyczną i dobrze wykonaną torebkę, która pomieści nasze skarby. „Farbotka” spełnia wszystkie te kryteria w 100%, dlatego warto zainwestować chociaż w jeden projekt tej marki.

Patrycja Ceglińska: Do kogo skierowane są projekty, które Pani tworzy?

Juliana Farbotka: Są to głównie kobiety żyjące z pasją, skoncentrowane na działaniu. Znajdą się wśród nich zarówno młode mamy jak i bizneswoman. Łączy je to, że realizują się w tym, co robią. Ja pragnę pomóc im w spełnieniu chociaż jednego marzenia o wygodnym i pięknym życiu.

Czym wyróżniają się torebki Farbotka na tle innych?

Torebki Farbotka odznaczają się jakością wykonania, ponieważ do ich stworzenia używamy trwałych i sprawdzonych materiałów. Jednak to, co wyróżnia je najbardziej to słowiańskie hafty, afirmujące radość życia.

Skąd zrodził się pomysł na taki biznes?

Kiedy postanowiłam poświęcić się projektowaniu i szyciu torebek, kierowała mną potrzeba niezależności i twórczego działania. Chciałam przekuć pasję w pracę, która będzie mi przynosić satysfakcję, a moim klientom dostarczać przedmioty piękne i użyteczne.

Ilość dostępnych produktów jest ogromna, czy pomimo to klient może poprosić o wykonanie torebki według własnego projektu?

Marka realizuje indywidualne zamówienia, są one zwykle tworzone na bazie torebek, które mamy w ofercie. Projekt jest wtedy personalizowany zgodnie z życzeniem klienta np. przez dodatkowy haft, dedykację czy inny dodatek. W ciągu roku zdarza się kilkanaście zapytań o taką możliwość.

Proszę powiedzieć, czy torebki wykonywane są ręcznie?

Dokładnie tak, każda farbotka powstaje z ręcznego wykroju i szyta jest przez krawcową. W wykonanie włożone jest dużo zaangażowania i staranności, czego dowodem jest jakość torebek.

Z jakich technik i materiałów korzysta Pani wykonując torebki?

Stawiamy na materiały przyjazne środowisku, dlatego wykorzystujemy ekologiczny filc, naturalny len oraz wytrzymałą włoską skórę. Do haftów używane są specjalne satynowe nici, które zachowują swoje wyraziste barwy. Osobiście, moimi ulubionymi elementami są chwościki, dołączane do każdej torebki zgodnie z jej kolorystyką.

Gdzie je można kupić?

Zachęcamy do dokonywania zakupów przez stronę marki www.farbotka.pl oraz w zaprzyjaźnionych sklepach internetowych. Torebki można także znaleźć w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.

Jaki jest przedział cenowy projektów?

Ceny wyrobów zaczynają się od 100zł. Ceny rosną proporcjonalnie do nakładu pracy każdej torebki. Warto zaglądać na nasz funpage na Facebook’u, gdzie na bieżąco informujemy o promocjach, a także organizujemy konkursy z nagrodami w postaci torebek.

Czy wygląd torebki jest ważniejszy niż praktyczność?

Na równi stawiam aspekt estetyczny oraz funkcjonalność. Jedno z drugim powinno iść w parze, ponieważ dopiero takie połączenie daje gwarancję zadowolenia klientów.

Co stanowi o dobrej torebce?

Punktem wyjścia dla dobrej torebki jest pomysł na nią, jakaś wizja i dokładny projekt. Aby to wcielić w życie konieczne są też jakościowe tworzywa oraz ta „iskra” czyli jakiś element, który sprawi, że torebka będzie się wyróżniać. Może to być wyjątkowy haft, forma czy krój. Ostatecznie jednak dobry produkt jest efektem pracy zespołu ludzi, którzy są zaangażowani i sumienni.

Rozmawiała: Patrycja Ceglińska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ