Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska zachwyca zgrabną figurą! Zobacz, zdjęcia gwiazdy w bikini!

Ewelina Lisowska dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę mediów! Wczoraj piosenkarka wrzuciła na Instagrama swoje zdjęcia w bikini! Fani od razu zwrócili uwagę na niezwykle zgrabną figurę, ale nie tylko! Zobaczcie zdjęcia!

Rodzinne fotografie

Piosenkarka Ewelina Lisowska (24 l.) spędziła bardzo przyjemny weekend. Najpierw na Instagramie wokalistka opublikowała zdjęcia ze swoimi dwiema młodszymi siostrami. Musimy przyznać, że dziewczyny prezentują się ślicznie! Zobaczcie!

Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ale sylwetka, ale kształty!

Jednak to nie rodzinne zdjęcia wywołały największe zamieszanie. Szczególną uwagę mediów i fanów zwróciły foty prezentujące smukłą, wysportowaną sylwetkę piosenkarki, która jest efektem wielu treningów m.in. do „Tańca z Gwiazdami”. Ewelina Lisowska pozuje przy basenie w czarnym bikini. Skąpy strój znakomicie podkreśla jej zgrabną figurę oraz liczne tatuaże. Letnią stylizację dopełniają czarne okulary, czerwone paznokcie, bransoletka i zegarek. Wokalistka włosy związała w luźnego koka na czubku głowy. Fani są zachwyceni kształtami Lisowskiej. „Modeleczka”, „idealna”, „sexi” – komentują followersi.

Instagram/ewelinalisowskaofficial

Te wzory robią wrażenie!

Na kolejnym zdjęciu wokalistka stoi tyłem i eksponuje swoje tatuaże. Miłośnicy „dziar” pisali: „mega tatuaże”, „cudne dziarki, robią wrażenie”. Czy Wy też chcielibyście mieć takie ozdoby?

Instagram/ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska „ciągle rośnie”?

Internauci zwrócili uwagę na coś jeszcze – zauważyli, że piosenkarce w ekspresowym tempie „urósł” biust. Niektórzy fani sugerują, że nienaturalnie powiększone piersi są efektem pracy chirurga plastycznego! A Wy jak sądzicie?

Instagram/ewelinalisowskaofficial

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ