Najokrutniejszy seryjny morderca wszechczasów – mamy zwiastun

Ted Bundy to jeden z najsłynniejszych morderców w historii. Świadczy o tym liczba produkcji filmowych na jego temat, które wciąż powstają. Wśród nich jest ostatni dokument Netflixa – “Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego”, oraz nowy film fabularny, zatytułowany “Podły, okrutny, zły”.

Mimo że został stracony na krześle elektrycznym w 1989 roku, jego postać do dziś fascynuje, a nazwisko nie zostało zapomniane. Można wręcz powiedzieć, że Bundy cieszy się pośmiertnym statusem celebryty.

“Podły, okrutny, zły” to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych 2019 roku. Nie tylko ze względu na historię Teda Bundy’ego, ale także na gwiazdorską obsadę. W rolę czarującego mordercy wcielił się niegdysiejszy idol nastolatek, Zac Efron, znany przede wszystkim z “High School Musical”. Trzeba przyznać, że jego podobieństwo do Bundy’ego jest wręcz uderzające. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Lily Collins, Kaylę Scodelario, Jima Parsonsa czy Johna Malkovicha. Właśnie ukazał się pierwszy polski zwiastun promujący nową produkcję o Tedzie Bundym. 

Kiedy premiera?

W Stanach Zjednoczonych film “Podły, okrutny, zły” ukaże się na platformie Netflix. Niestety wszystko wskazuje na to, że polscy widzowie nie dostaną tej możliwości i będą musieli poczekać aż do kinowej premiery. Ta jest zapowiadana w naszym kraju na 10 maja 2019

Ted Bundy = Wiele kontrowersji

Przypomnijmy, że ostatnie produkcje filmowe na temat Teda Bundy’ego wywołały wiele kontrowersji. Wszystko dlatego, że wiele kobiet oglądających zarówno dokument “Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego” jak i zwiastun filmu “Podły, okrutny, zły” zaczęło publicznie gloryfikować postać Bundy’ego i zamieszczać na jego temat pochlebne wpisy w mediach społecznościowych. Kobiety pisały, że Bundy jest niesamowicie przystojny i pociągający. Doszło do tego, że głos w dyskusji zajęli sami przedstawiciele Netflixa, pisząc na Twitterze: „Widziałem wiele komentarzy na temat rzekomego uroku Teda Bundy’ego i chciałbym delikatnie wszystkim przypomnieć, że są tysiące przystojnych mężczyzn na tym serwisie – prawie żaden z nich nie był seryjnym mordercą”. 

Wybierzecie się na film “Podły, okrutny, zły”? 

fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ