Gdzie najczęściej sprawdzano, czy Insta już działa po ostatniej awarii?

Obstawiam, że wynik absolutnie Was nie zdziwi! 

Opener się rozpoczął, a wraz z nim – wielka awaria! Awaria Instagrama, Facebooka, i Messengera. Awaria objawiała się głównie trudnościami z ładowaniem zdjęć. W związku z czym zdaniem, które tego dnia padało najczęściej było: „nie działa mi Instagram”, albo „nie ładują mi się zdjęcia na fejsie”, – „ej mi też nie”, – 'uf, już myślałem, że to z moim telem jest coś nie tak.” Sama się na tym złapałam, gdy odświeżałam Insta, na którym nie mogłam nic zdziałać. Myślałam, że w ekspresowym tempie wykorzystałam Internet, który przysługiwał mi na ten miesiąc!
Ci, którzy nie wylądowali w tym roku na Open’erze, na pewno odetchnęli z ulgą. Nie musieli oni przez cały dzień i noc, oglądać w swoich socialach takich samych filmików i zdjęć – stylówek, imprezy i koncertów. Ach ironio losu. Internet głośno się z tego śmiał: „Instagram od 2 godzin nie działa. Nie można wrzucać stories, ni publikować zdjęć. Połączmy się w bólu z tymi wszystkimi, którzy od kwietnia wybierali stylówę na Openera, a teraz nie mogą się pochwalić. Oby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła…” Pisali blogerzy. Wpis ten zebrał 13 tysięcy polubieni! A wyobraźcie sobie co przeżywały osoby, które na Openera pojechały. I co więcej – te które chciały wszystko relacjonować na swoich socialach! Jeden z użytkowników Wykopu postanowił sprawdzić, w jaki województwie fraza „instagram nie działa”, była najczęściej wyszukiwana fraza, przez ostatnie 24 godziny. I nie było to województwo Mazowieckie. Więc jakie? „Tak, zgadliście. W województwie Pomorskim”. Napisał! 

Jednak już wszystko wróciło do normy – Insta i Fejs działaj bez zarzutów. Więc przygotujmy się psychicznie na dalszy spam z Open’erowych koncertów!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ