Kuba Wojewódzki o swoim... dziecku! "Różni bywają ojcowie, ja jestem tym fatalnym"

Kuba Wojewódzki o swoim… dziecku! “Różni bywają ojcowie, ja jestem tym fatalnym”

Kubie Wojewódzkiemu wiele marzeń udało się zrealizować. Zna go cała Polska, od wielu lat ma swój program, jeździ luksusowymi autami, na wiele zakupów bez problemu może sobie pozwolić. Jednak showman nie czuje się jeszcze spełniony. Czego, a właściwie kogo, brakuje mu do szczęścia?  

Kuba Wojewódzki o swoim… dziecku! “Różni bywają ojcowie, ja jestem tym fatalnym”

Kuba Wojewódzki prowadzi intensywne życie zawodowe oraz towarzyskie, jednak brakuje mu bliskiej rodziny, a przede wszystkim potomka.  

“Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka” -wyznał dziennikarz w rozmowie z Onetem.

Kuba Wojewódzki poświęcił swoje życie intensywnemu rozwojowi, karierze. Gdy jego koledzy zostawali mężami, ojcami, on myślał o realizacji swoich pasji, które z życiem rodzinnym nie miały nic wspólnego. Jednak w życiu jest coś za coś, więc…

“Wiesz, różni bywają ojcowie. Ja akurat jestem tym fatalnym. W moim przypadku to jest trochę tak, że ja mając 20 lat – gdy moi koledzy już zaczynali stawać się ojcami i mężami – miałem zupełnie inne priorytety. Moim celem był horyzont wyznaczany przez moje marzenia i pasje. A w życiu zawsze jest coś za coś. (…) A ty myślisz, że 55-letni mężczyzna już nie może? Spokojnie, sprawa jest w toku. Mam nadzieję, że bardziej wkurza się to dziecko, że nie ma ojca we mnie” – mówił Kuba Wojewódzki.

Demoralizuje następne pokolenia🐷☠️😈Targi Książki Wrocław Dziękuję💕🔥k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki – Król TVN Sobota, 1 grudnia 2018

Dziecko po sześćdziesiątce?

A my nie możemy się doczekać, by zobaczyć przyszłego potomka Kuby. Kiedy może to nastąpić? W trakcie jego kariery czy może już na emeryturze?

“Założyłem sobie kiedyś, że poprowadzę swój program do 60-tki. W tym porcie prawdopodobnie zakończę swoją przygodę medialną i nauczę się powrotu do normalności. Na pewno nie będzie fałszywym suflerem moja metryka czy sugestie o leśnym dziadku. Ja każdy program zaczynam tak, jakbym go robił po raz pierwszy. Mam swój wewnętrzny kalendarz i wyczulone, wysublimowane poczucie obciachu telewizyjnego i karykaturalności. To jest coś, czego nie widać, trzeba to poczuć” ” – zdradził dziennikarz w rozmowie z Marcinen Prokopem w programie “Z tymi co się znają”.

Cóż, czekamy na potomka!

Jeśli wszyscy fani Dawida są tacy jak on, to jestem o Polskę spokojny💗Polecam wam wywiad w najnowszej Polityce… Naprawdę warto💥k.

Opublikowany przez Kuba Wojewódzki – Król TVN Środa, 10 października 2018

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.wikipedia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1998 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!
Michał Szpak przygarnął pieska! Jak poznał pupila? Niesamowita historia!

Michał Szpak jest bardzo wrażliwym człowiekiem! Artysta kocha zwierzęta, ale tym razem posunął się o...