Ewa Farna będzie zarabiać na dziecku? Piosenkarka chce wysyłać prezent fanom!

Ewa Farna: „Nie poznałam siebie” Grafik płakał, jak poprawiał?

Ewa Farna jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka ma również duży dystans do swojego wyglądu. Artystka właśnie pokazała swoje zdjęcie z 2013 roku. Takiego retuszu nie spodziewacie się! Poznaliście polsko-czeską wokalistkę?

Ewa Farna: „Nie poznałam siebie” Grafik płakał jak poprawiał?

Ewa Farna słynie z poczucia humoru. Gwiazda już wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie dystans. Zobaczcie, jakie opublikowała zdjęcie na Instagramie!

https://www.instagram.com/p/BhogtwMAr1l/?taken-by=ewa_farna93

Fotka pochodzi z 2013 roku. Gwiazda uważa, że fotografia zasługuje na tytuł „Retusz Dziesięciolecia”. To nie byłby taki zły pomysł. 😉

„A wiec nagroda za Retusz 10lecia wedruje do….??#2013 #niepoznalamsiebie #skarbywinternecie #tegoniewidzialam #zamalorozu /////// Cenu za Retus 10leti ziskava..?? #2013 #nepozalajsemse #pokladynanetu #tojsemtedanevidela #maloruzovy” – napisała Ewa Farna na Instagramie.

Natalia Siwiec albo…

Fani są zgodni. To nie jest udany retusz. Niektórzy  dostrzegają podobieństwo do Natalii Siwiec albo lalki Barbie, ale nie tylko… Internauci są zdania, że Ewa Farna o wiele ładniej wygląda w naturalnej odsłonie. Trudno z nimi się nie zgodzić!

„Fuuuuu. Ktoś przegial. Ewka bez retuszu wyglądasz świetnie ?. Najbardziej mi się w tobie podoba twój dystans do siebie. Tak trzymaj. 🙂 pozdrawiam”,

„Taka troche..Natalia Siwiec :D”,

Ewcia naturalna jest o wiele ładniejsza…dowodem na to mogą być podsłuchiwane niekiedy przeze mnie rozmowy panów, którzy rozważają nad zaletami i wadami pań z ich towarzystwa. Często na końcu tej rozmowy pada stwierdzeniew stylu: „eeeee i tak Farna jest najlepsza”,

„Aż nie poznałam ???❤ po prostu jak nie Ewka ??”

„Ale retusz. Nie sądziłam że jestes 2 barbie”,

„Twój uśmiech na tym zdjęciu wygląda jak połączenie gargamela i hagrida z harrego Pottera ??? . P. S. To jest żart nie hejt”- pisali internauci.

Oj, grafik płakał, jak poprawiał…?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewa_farna93/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ