To już koniec „Drugiej szansy”? Scenarzyści przygotowali niespodziankę dla fanów serialu!

Małgorzata Kożuchowska była ofiarą mobbingu? Szczere wyznanie artystki!

Małgorzata Kożuchowska w „Drugiej szansie” wciela się w postać Moniki Boreckiej. Jej bohaterka została brutalnie zgwałcona. Ta scena dla gwiazdy była sporym wyzwaniem, jednak jest zadowolona, że problem ten został poruszony publicznie. Aktorka przyznaje, że jej początki w zawodzie wcale nie były łatwe.

Małgorzata Kożuchowska była ofiarą mobbingu? Szczere wyznanie artystki!

Małgorzata Kożuchowska doskonale pamięta początki swojej kariery. Zdarzały się sytuacje, w których była nieodpowiednio traktowana. Gwiazda przypomina, że nigdy nie można nadużywać swojej władzy. Gdy aktorka czuje, że taka sytuacja ma miejsce, to reaguje. Czasami musiała zapłacić za swoją szczerość, ale tego nie żałuje. 

„Miałam takie doświadczenia, że ktoś w pracy nadużywał swojej władzy i traktował mnie w sposób absolutnie niedopuszczalny, krzywdzący, niesprawiedliwy, a w końcu… żałosny. Doświadczasz tego i ta bezczelność, ten brak szacunku po prostu zatyka. Nie wolno odpuścić. Kiedy czuję się, że coś jest naprawdę nie fair, reaguję, biorąc pod uwagę koszta. Bywało, że musiałam za tę swoją szczerość zapłacić. Ale nie żałuję (…) Wiadomo, że im kto większe ma wpływy i możliwości, tym większa pokusa popadnięcia w pychę i korzystania z władzy w niski sposób” – mówi Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z magazynem „Show”.

Rozdzwoniły się telefony

Gwiazda przypomina, że nie można godzić się na zło. Wspomina, że jej bohaterka w serialu „Druga szansa” przechodzi bardzo trudne chwile. Najpierw jest załamana, ale ostatecznie przechodzi do działania. Wspomina, że po emisji pierwszych odcinków piątej serii w Niebieskiej Linii rozdzwoniły się telefony. 

„Jeśli coś jest złe, to nie można udawać, że tak nie jest. Moja bohaterka Monika Borecka, którą to nieszczęście dotknęło, przechodzi od kompletnego załamania, przez poczucie wstydu i szukanie winy w sobie, do działania. Jest wina, musi być kara. Psycholog, która jest ekspertem w niebieskiej linii, powiedziała, że po emisji pierwszych odcinków rozdzwoniły się u nich telefony. I to jest wymierny efekt tego, o czym opowiadamy w piątej serii naszego serialu’’-  podsumowała Małgorzata Kożuchowska.

Oglądacie „Drugą szansę”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Małgorzata_Kożuchowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...