Ania Lewandowska o opiece nad Klarą i drugim dziecku

Ania Lewandowska o opiece nad Klarą i drugim dziecku! Szykują się zmiany?

Ania Lewandowska z powodzeniem łączy macierzyństwo z nowymi projektami zawodowymi. Trenerka uważa, że rola mamy ją uskrzydla.  Czuje wręcz, że otrzymała drugie życie, gdy narodziła się Klara. Jak sobie radzi z opieką nad dziewczynką i czy para planuje drugie dziecko? Żona Roberta Lewandowskiego uchyla rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska o opiece nad Klarą i drugim dziecku! Szykują się zmiany?

Ania i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Niemczech, gdyż Robert Lewandowski jest zawodnikiem Bayernu Monachium. Jest również kapitanem polskiej reprezentacji. Para często przylatuje do naszego kraju. Wtedy w opiece nad Klarą pomagają babcie, a nawet prababcia! Nie ma żadnych niań. 😉

– W opiece nad Klarą pomagają obydwie babcie, które kompletnie oszalały na punkcie wnuczki. Klara ma też prababcię, która jest bardzo w niej zakochana i często mówi: „Ona dodaje mi skrzydeł, aż chce się żyć” – wyznała Anna Lewandowska w rozmowie z magazynem „Gala”.

Babcie najczęściej pomagają w weekend. 

– Zdarza się, że proszę jedną albo drugą mamę o pomoc, chociażby na weekend. Dużo pomagają, kiedy jestem z Klarą w Warszawie – powiedziała Lewandowska w wywiadzie dla „Gali”.

Klara czeka na rodzeństwo?

Para zgodnie twierdzi, że chce mieć większą rodzinę. Trenerka Klarę urodziła na początku maja ubiegłego roku. Gwiazda w ciąży wyglądała doskonale ciąży. Nic dziwnego, Lewandowska dobrze się odżywiała oraz regularnie wykonywała ćwiczenia dla ciężarnych. Lekarz prowadzący ciążę był zaskoczony tak dobrymi wynikami żony piłkarza, a także jej wiedzą na temat zdrowego stylu życia. 

Fani od dawna zastanawiają się, kiedy para zdecyduje się na kolejne dziecko. Jednak Ania Lewandowska jest tajemnicza, co mówi na ten temat? 

Kiedy następne dziecko? Po mundialu? – dziennikarka zapytała trenerkę w rozmowie dla magazynu „Gala”.

Nie było pytania! – odpowiedziała gwiazda.

Było! – naciskała dziennikarka.

Kiedyś na pewno. Jak Bóg da, nie wiadomo! (śmiech) – odpowiedziała tajemniczo Anna Lewandowska.

Trzymamy kciuki! 😉

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ