Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach

Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach?

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem wystąpili w świątecznym wydaniu „Milionerów”. Gwiazdy nie znały odpowiedzi na pytanie za 125 tysięcy złotych, dlatego zadzwonili do taty Małgosi. Mężczyzna wskazał błędną odpowiedź. Para zaryzykowała i straciła 85 tysięcy złotych. Jak prowadząca „W dobrym stylu” tłumaczy swojego tatę?

Trzy żołądki czy dwie macice?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan byli gośćmi w świątecznym odcinku „Milionerów”. Para dobrze radziła sobie w teleturnieju i usłyszała pytanie za 125 tysięcy złotych.

Samice torbaczy mają:

A. dwa serca

B. dwie macice

C. trzy żołądki

D. jedną nerkę

Małgorzacie Rozenek najbardziej pasowała odpowiedź B. Jednak gwiazdy nie były pewne, dlatego zdecydowały się skorzystać z koła ratunkowego – telefonu do przyjaciela. Para zadzwoniła do taty Perfekcyjnej Pani Domu, który wskazał odpowiedź C. Rozenek i Majdan ostatecznie zaznaczyli wskazaną odpowiedź. Jednak okazała się ona błędna.  Małgosia miała nosa – samice torbaczy mają dwie macice! Para wygrała 40 tysięcy złotych dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

 „#może #nie #wygraliśmy #miliona #ale #ola&czarek #upiekli #dla #nas #przepyszną #gęś #teraz #przydałyby #nam #się #trzy #żołądki ???#say #no #to #diet ???????Dziękujemy @fundacjatvn i @kasiakolendazaleska za emocje i wspaniała zabawę ???????” – Małgorzata Rozenek skomentowała na Instagramie udział w „Milionerach”.

Jak Małgorzata Rozenek tłumaczy tatę po jego wpadce w Milionerach?

Prowadząca „W dobrym stylu” wytłumaczyła na Instagramie swojego tatę. Okazało się, że mężczyzna usłyszał „żwacze” zamiast „torbacze” i dlatego wskazał odpowiedź C. Wierzycie mu? 😉

„#tata #dalej #twierdzi #że #usłyszał #żwacze #a #nie #torbacze ??☺️” – napisała gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BTBV7GflWAq/?taken-by=m_rozenek&hl=pl

 

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ